Esra Erol Umut ve Pamuk barıştı mı son durum merak ediliyor!

Esra Erol Umut ve Pamuk barıştı mı son durum merak ediliyor!

Esra Erol'da damat adayı Umut ve gelin adayı Pamuk arasında sular durulmuyor. Umut geçtiğimiz günlerde Gül Şafak ile bir kez daha evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyordu ki Pamuk bir anda çok farklı tepki verdi. Ertesi gün Umut'un Pamuk'a gül vermesi Gül Şafak'ı sinirlendirdi.

Esra Erol Umut ve Pamuk barıştı mı son durum merak ediliyor!

Esra Erol Umut ve Pamuk'un aşkında son durum binlerce kişiyi merak ettirdi. Sosyal medyada bir fenomen haline gelen ikilinin aşkında son durum umut ışığı oldu. Pamuk Gül Şafak ile Umut 'u bir arada gören Pamuk bir anda duygularına hakim olamadı. 

Aşk tesadüfleri sever mi dedirtti bugün Umut ile Gül Şafak. Konuyla ilgili olarak önce bir VTR geldi ekranlara.

Gül Şafak “Umut ne istediğini bilen bir erkek. Üzgünüm Pamuk. Her hikayenin mutlu yada mutsuz sonu vardır. Onların sonu mutsuz oldu.” Yorumunda bulunmuş VTR’de.
Pamuk: “Umutla yaşadık birşeyler. Ama ben dün dedim ki madem öyle keşke benimle arkadaş olmasaydın Gül Şafak. Size mutluluklar diledim zaten. Kendi kafamda pazarlıklar kurmadım. Gül Şafak sana gelene kadar ne talipler geldi. 5 aydır buradayım. Senle değil başkasıyla uğraşırdım. “

Umut: “Çok büyük konuşmak istemiyorum. Şu an Gül Şafak’layım. Ama Pamuk’a çok üzüldüm.” Canlı yayında Umut Pamuk’a beyaz gül getirdi. Bu beyaz gül üzerine ortalık karıştı. Gül şafak: “Başardın ortalığı karıştırmayı.” dedi. Umut: “Gül Şafak’a çiçek getirmesem sadece Pamuk’a getirsem tamam.” bu anlarda Gül Şafak gözyaşlarına hakim olamadı.

pamuk umut ile ilgili görsel sonucu

Umut: “Ne yaptım ben ya” diye sordu Esra Erol’a.

 

Esra Erol: “İki gülün nasıl bir anlamı var? Beyaz gül ne demek?”

Locadakiler beyaz gül ile “Sen beni bekle Pamuk, Gül şafak ile ilişki yaşayım sana döneceğim” anlamına geldiğini iddia ettiler.

Gül Şafak: “Pamuk seni bu kadar güzel anlıyordu o zaman benimle ne işin var” diyerek stüdyodan çıktı.

İki kadın bir adam gibi bir durum oldu. Ben rahatsızlık duyduğum için ikisine de sürpriz yapmak istedim. Açıkçası çok üzüldüm. Çok büyük tepkiler veriyor Gül Şafak.

Stüdyoya dönen Gül Şafak, elinden tuttuğu gibi Umut’u çıkardı.

pamuk umut ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü