Esra Erol Şilan kiminle evlendi? Şilan kapandı şok!

Esra Erol Şilan kiminle evlendi? Şilan kapandı şok!

Esra Erol'da evlenmek için locaya oturan ve bir süredir ekranlarda görünmeyen Şilan evlendi. Emre isimli genç ile birlikte olan Şilan geçtiğimiz günlerde Emre ile nikah masasın oturdu. Şilan 'ın kapanması da takipçileri tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Esra Erol Şilan kiminle evlendi? Şilan kapandı şok!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile evlilik programında eşini ararken dışarda yakaladı mutluluğu. Emre isimli bir genç ile aşk yaşayan Şilan evlendi e kapandı. 

Esra Erol Şilan bir süredir locada yoktu. Caner ile aralarında bir aşk iddiaları gündeme gelmişti. Şilan daha önce Zuhal Topal'dan gelen Mehmet ile bir aşka yelken açmıştı ama bu aşk erken noktalandı. Şilan'ın adı son günlerde Caner ile anıldı ama o çoktan yeni bir aşka yelken açtı. 

Esra Erol Şilan yeni sevgilisi ile gündem oluşturuacak. Şilan daha önce Caner ile badı aşk iddialarına karıştı. şilan gelen her talibine hayır deyince gönlünün Caner'e ait olduğunu iddia edildi. O olaydan sonra Şilan locada yoktu kafalarda soru işareti kaldı. Şilan sosyal medya hesabında resmi paylaştı. 

Güzelliği ile herkesi büyüleyen Esra Erol Şilan Kaç Yaşında ? tarzındaki sorular uzun süredir popülerliğini yitirmemiştir. Bu konudaki en net ve en güncel bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktaracak olursak belirtmek isteriz ki kendisi şu anda tam olarak 25 yaşındadır. Kendi yaşından çok daha genç gösterdiğini söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız çünkü o esmer tenli ve simsiyah saçları ile locadaki damat adayları da dahil olmak üzere herkesi bir hayli etkilemiştir diyebiliriz. Peki Esra Erol Şilan nereli ? Kendisi aslen iStanbulludur. Şu anda da İstanbul’da ikamet ettiğini söyleyebiliriz. Kendisine mutluluklar dileriz. Onun tek istediği mutlu bir yuva kurmak ve anne olmaktır. Yarışmacımızın aday künyesi şu şekildir;

 

Esra Erol Şilan

Yaşı: 25

Nereli: İstanbul

Mesleği: Güzellik Merkezi İşletmecisi

Boyu: 1.70

Kilosu : 56

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü