Esra Erol Sevgi ve Çağrı'nın evi ilk kez canlı yayında! Çağrı ne iş yapar?

Esra Erol Sevgi ve Çağrı'nın evi ilk kez canlı yayında! Çağrı ne iş yapar?

Esra Erol Sevgi ve Çağrı evlendikten sonra ilk kez canlı yayında evlerini gösteriyorlar. Sosyal medyada hatrı sayılır bir takipçi sayısına sahip olan Sevgi ve Çağrı'nın evi merak konusu olmuştu. Esra Erol'da bugün evlerinden yaptıkları programla ekranlarda olacaklar.

Esra Erol Sevgi ve Çağrı'nın evi ilk kez canlı yayında! Çağrı ne iş yapar?

Zuhal Topal 'un programında yer alırken aldıkları karar ile bir anda Esra Erol'a geçen Sevgi ve Çağrı çifti nikah yaptıktan sonra düğünleriyle geçtiğimiz günlerde oldukça konuşulmuşlardı. Sevgi ve Çağrı'nın evleri bugün ilk kez canlı yayında evlerini gösterecekler. 

elevizyon ekranlarında milyonlarca kişinin beğenerek istediği Esra Erol İzdivaç programı yeni sezonda yeni gelin ve damat adayları ile birlikte izleyiciye merhaba dedi. ATV ekranlarında yayınlanan izleyiciye verdiği güven ile izlenme rekorları kıran Esra Erol'da programı damat adaylarından Çağrı tarafından sevgiyi aldığı arabanın markası nedir? 

Çağrı Sevgi İçin Hangi Arabayı Aldı

 Esra Erol yeni sezon bölümleri ile gelin ve damat adaylarını buluşturmaya devam ediyor .Geçtiğimiz sezon Zuhal topal'da programında Birkan ile ilişki yaşayan Sevgi isimli gelin adayı yeni sezonda sürpriz bir şekilde Çağrı ile Evlenme kararı aldı. Sevgi ve Çağrı'nın aşkı televizyon ekranlarında büyük yankı uyandırdı sevginin eşi Çağrı gün geçmiyor ki sevgiye yeni bir sürpriz hazırlaması son olarak Sevgi için aldığı araba olay oldu. Çağrı'nın Sevgi için aldığı araba modeli nedir Kaç lira gibi sorular sosyal medyada sıkça sorulmaya başlandı.

sevgi ve çağrı düğün esra erol ile ilgili görsel sonucu

Çağrı’nın yaptığı son sürpriz ise Sevgiye aldığı araç oldu. Çağrı’nın Sevgi’ye aldığı araba Beyaz renk BWM. BMW’nin 5.20 modeli olduğunu tahmin ettiğimiz arabanın fiyatı 300 bin TL civarlarında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü