Esra Erol Rüya kime aşık? Rüya kimdir ne iş yapar?

Esra Erol Rüya kime aşık? Rüya kimdir ne iş yapar?

Esra Erol Rüya bugün locadan birisine aşık olduğunu açıklayacak. Rüya önce Umut'a geldi ama bu görüşme olumsuz geçti. Rüya bugün canlı yayında birisine aşık olduğunu açıklayacak diye anons edildi. Peki Rüya kime aşkını ilan edecek. Akıllara Mehmet geiyor ama bu Caner de olabilir

Esra Erol Rüya kime aşık? Rüya kimdir ne iş yapar?

Rüya bugün bir damat adayına aşık olduğunu açıklayacak. Esra Erol Rüya bir anda sosyal medyada fenomen haline geldi. Rüya güzelliği ile göz kamaştırırken kendine olan özgüveni ile herkesi şaşırttı. Umut için gelmişti Rüya. Rüya Umut'un paravanı açtırmak istememesinden sonra 'Duymuyorum zirvedeyim' demişti. Bu söz bir anda espiri konusu oldu.

Esra Erol Rüya locayı karıştırdı. Locayı karıştır çünkü locadaki gelin adayları bir anda Rüyaya düşman oldu. Rüya güzelliği ile göz kamaştırırken aynı zamanda öz güveni tavan yapan bir gelin adayıydı. 

Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen izdivaç programının dün yayınlanan bölümüne damat adaylarından Umut'a talip olarak gelen Rüya isimli İzmir genç kız damga vurdu.

Hal ve hareketleri, kendisine yöneltilen sorulara verdiği cevaplarla Umut'u çileden çıkaran İzmirli genç kız, locadan eleştiride bulunan gelin adayına "zirvedeyim duyamıyorum" şeklinde yanıt verdi.

Kimsenin ne yapmaya çalıştığını anlamadığı gelin adayı için "programı trollemeye gelmiş" yorumları yapıldı.

esra erol rüya ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü