Esra Erol Pamuk'un sevgilisi Mahmut kim?

Esra Erol Pamuk'un sevgilisi Mahmut kim?

Esra Erol Pamuk ve Umut büyük aşka yelken açtı. Gelgitli aşk yaşayan çift bugün şok eden gelişmeler yaşanıyor. Umut bugün pamuk'u istemeye gidecekti. Bir telefon konuşmasında Pamuk'un eski sevgilisini söylemesi zikretmesi Umut'un tüm dengelerini bozdu.

Esra Erol Pamuk'un sevgilisi Mahmut kim?

Esra Erol'da bir küs bir barışık devam eden ilişki oldukça dengeli bir şkilde dvam ederken birden Pamuk'un eski sevgilisini telefon konuşmasında söylemesi Umut evlenmekten vazgeçti. Bir anda konuşma gerildi ve Umut hem locadaki arkadaşlarına hem de avukata sert tepki gösterdi. 

Esra Erol Umut ve Pamuk 'un ilişkisi bir küs bir barışık devam ediyor. Son olarak Pamuk'un isteği ile yeniden başladı. Adam isimli şarkı ile Umut'a seslenen Pamuk'un gözyaşları dinecek mi merak konusu oldu. Umut ve Pamuk'un barışmasını dört gözle bekleyen Umut hayranları var. 

Esra Erol 'un programında başlayan gelin adayını bulmaya çalışan Umut daha sonra şansını Zuhal Topal'la da aradı. Orada Türkiye'nin tartıştığı gelin adayı Hanife ile büyük aşk yaşamış ama bu aşk büyük sıkıntılara neden olmuş kavga ve gerginlik hiç bitmedi. Umut bu sezon ise Esra Erol'a geçip pamuk ile aşk yaşamaya başladı.

Sevgi ve Çağrı’nın ardından bir yarışmacı daha Zuhal Topal’ı terk edip Esra Erol’ın programına 'evet' dedi. Son transfer, Hanife ile yaşadığı aşkla hayli popüler olan damat adayı Umut Yılmaz oldu.

İzdivaç programları arasında trasfer yarışında Esra Erol kavgalı olduğu rakibi Zuhal Topal'a gol üstüne gol atıyor. Sevgi ve Çağrı'nın ardından bir yarışmacı daha Zuhal Topal'ı terkedip Esra Erol'a dönüş yaptı. Bu isim de Hanife ile yaşadığı aşkla hayli popüler olan damat adayı Umut Yılmaz oldu.

Umut Yılmaz, Esra Erol ikinci çocuğuna hamile olduğu dönemde onun programında yer alıyordu. Esra Erol'un hayli sevdiği damat adaylarından biri olan Umut Yılmaz, transfer teklifi alınca onu ezip Zuhal Topal'a gitmişti.

UMUT YILMAZ ESRA EROL'A TRANSFER OLDU

Umut Yılmaz , Zuhal Topal'ın izdivaç programında Hanife ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla popüler oldu. Umut ile Hanife'nin aşkı sonunda kanaldaki diğer izdivaç girişimleri gibi reyting şovuna dönüşmüştü.

UMUT ARTIK ESRA EROL'DA

Hanife'den ayrılan Umut bu kez Zuhal Topal ve ekibine kazık attı. Yeni yayın döneminde Zuhal Topal'ın izdivaç programından ayrılan Umut, 'af dileyerek' Esra Erol'a dönüş yaptı.

ESRA EROL LAFINI YAPIŞTIRDI

Bir demet çiçekle af dileyerek dönüş yapan Umut, Esra Erol'dan fırçasını da yedi. Umut 'Şimdi benim için sattın geldin' diyecekler deyince Esra Erol 'Sen beni sattın' diyerek lafını yapıştırdı.

umut ve pamuk ile ilgili görsel sonucu

HANİFE DE Mİ GELİYOR?

Zuhal Topal'ın Umut ile yaşadığı aşkla popüler olan gelin adayı Hanife için de dedikodular dönüyor. İddialar arasında Hanife'nin de Zuhal Topal'ı terkedip Esra Erol'a gideceği yönünde. Hanife ve Umut, geçtiğimiz sezon bir birliktelik yaşamış, sonrasında ise anlaşamadıklarını açıklamışlardı. Uzun bir süre Umut'u etkilemek için çaba harcayan Hanife, Umut'tan ailesi ile tanıştıktan sonra ayrılmıştı.

umut ve pamuk ile ilgili görsel sonucu

 

Esra Erol'un sunduğu evlilik programına katılan ve aynı programda Caner 'e talip olarak gelen Pamuk Pars 26 yaşındadır ve hiç evlenmemiştir.

Konservatuvar mezunu olan Pamuk Pars İstanbul'da yaşamaktadır. Daha önce moda programı "Bana Her Şey Yakışır" programına da katılmıştır.

pamuk esra erol ile ilgili görsel sonucu

.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü