Esra Erol Merve'nin eski sevgilisi Yunus nasıl intikam aldı?

Esra Erol Merve'nin eski sevgilisi Yunus nasıl intikam aldı?

Esra Erol Merve'nin eski sevgilisi öyle bir intikam aldı ki bugün canlı yayında bu durum açıklığa kavuşacak. Merve Alper ile büyük aşk yaşamışlardı ekran önünde ama bu aşk çok sürmedi ardından korkunç iddialar gün yüzüne çıktı. Merve eski sevgilisine dönmüştü ama umduğunu bulamadı.

Esra Erol Merve'nin eski sevgilisi Yunus nasıl intikam aldı?

Esra Erol Merve kimdir? Alper ve Merve aşkı şok eden gelişmeler yaşandı. Alper canlı yayında önce Merve hakkında şok iddialarda bulundu sonrasında ise Merve öyle şeyler söyledi ki Alper'in sadece reklamını yapmak istediği için programa katıldığını söyledi. 

Esra Erol programında nikah hazırlıkları yapması beklenen Alper ile Merve canlı yayındaki gelişmelerle konuşulmaya devam ediyor. Çeşit çeşit hediyeler ve iltifatlar eşliğinde başlayan stüdyo görüntüleri daha sonra yerini ithamlar ve tartışmalara bırakınca stüdyoda yer alan izleyiciler ile Esra Erol donar kalır. Olayın gerekçesi de ortaya çıkınca programın tadı tamamen kaçtı. Esra Erol ister istemez durumu toparlamak adına reklam arasına gitmek zorunda kaldır.

esra erol merve ve alper ile ilgili görsel sonucu

Canının yandığını ifade eden Alper, yüzük ve nikah hazırlığı öncesinde yaşadıklarını milyonlar önünde gözyaşları içinde anlatmış ve ağlayarak stüdyoyu terk etmişti. Alper, evlilik konusunda en önemli husus olan güven sorununu aşamayacağını ifade ediyordu. Bu nedenle de kendisinde güven problemini zirveye çıkaran ismi milyonların önünde canlı yayında rezil etmek istemişti. Esra Erol da gerçekleri öğrenince diyecek bir şey bulamayıp şaşkınlık içinde olan biteni izlemek durumunda kalmıştı.

ALPER ANLATMAYA DEVAM EDER
Yeni bölümde ise Alper gerçekleri ortaya dökmeye devam eder. Merve de yaşananların iç yüzünü anlatmak zorunda kalır. Evlilik hazırlığında olan Alper söz konusu iken başka bir isimle görüşmeye devam ettiğini canlı yayında açıklayınca yeni tartışmalar gündeme gelir. Merve yaşananların önceden Alper tarafından bilindiğini ve bir oyun oynandığı iddiasında bulunur.

MERVE GERÇEKLERİ AÇIKLAR
Alper ise yaşananların hepsini araştırdığını ve belgeli olarak konuştuğunu ifade eder. Evlilik hazırlıklarına başlaması beklenen çiftin Merve’nin yaptıkları nedeniyle bir araya gelmesi imkânsız hale gelmiştir. Merve de Yunus isimli birisi ile görüştüğünü itiraf etmiştir. Yaşananlar evlilik kurumunun geldiği durumu da gözler önüne sermektedir. Esra Erol da yaşadıklarının etkisinden dolayı kısa bir süre tutukluk yaşamıştır.

esra erol merve ve alper ile ilgili görsel sonucu

Merve 22 yaşında daha önce 1 evlilik yaptı ikiz çocuğu var. Adanada ikamet ediyor.Alpere bugün gelen talipt

esra erol mervenin eski sevgilisi yunus ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü