Esra Erol Mehmet Güneş programdan ayrıldı mı?

Esra Erol Mehmet Güneş programdan ayrıldı mı?

Esra Erol Mehmet programdan ayrıldı mı merak konusu oldu. Hafta başında Bahar ile Mehmet'in şok eden ayrılığından sonra Bahar Locada yerini alıp taliplerini ararken ardından Mehmet locada yok. Bu durum Mehmet'in ayrıldığı dedikodularını da artırdı.

Esra Erol Mehmet Güneş programdan ayrıldı mı?

Mehmet Ve Bahar ayrıldı. Şok ayrılığın ardından Mehmet bir sinir ile programdan çıktı. Bahar locada yerini alırken Mehmet ortalarda bulunmuyor. Bahar Urfalı Mehmt ile ayrıldı ve bugün karşısında yine Urfalı bir talip çıktı. Peki Mehmet programa dönecek mi merak konusu oldu. 

Bahar: Yapabildiğim tüm fedakarlıkları yaptım. Mehmet beni bırakıp gitti. Ama bi adama 2 gün pofpoflayıp çok değer verince hemen eskiye geri dönüyor. Hafta sonuda başkalarıyla konuştuğunu öğrendim. Geçmiş mevzularıda biliyorsunuz. Mehmet 180 derece değişti. Bu sefer bilinçli yapıyor. Mehmet’in aklında biri olduğunu biliyorum. Beni bu kadar fedakarlığıma rağmen terkedip gidemez hiçbir erkek” diye konuştu.

MEHMET PAMUK İLE BİRLİKTE Mİ?

Gelin adayı Bahar ayrıca Mehmet’in kendisiyle birlikteyken Pamuk ile görüştüğünüde iddia etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
suna hanim     0000-00-00 Bahar siz mehmet bey'den ne isteyosunuz o'nun kadar delikanki erkeg'i hic yerden bulamasiniz
suna hanim     0000-00-00 Bahar hanim mehmet beyden ne isteyosunuz boyle bir delikanli erkegi hic bir yerden bulamasiniz lutfen bahane aramayiniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü