Esra Erol Luvrita Zuhal Topal'a neden geçti merak ediliyor

Esra Erol Luvrita Zuhal Topal'a neden geçti merak ediliyor

Esra Erol 'da uzun süredir evleneceği kişiyi arayan gelin adayı Luvrita şok eden bir karar ile Zuhal Topal'a geçti. Luvrita Esra ERol'dan ayrıldıktan sonra Fox Tv ekranlarında yayınlanan moda programı Gardırop Savaşları isimli programda boy göstermişti.

Esra Erol Luvrita Zuhal Topal'a neden geçti merak ediliyor

Luvrita cephesinden bugün şok eden gelişme yaşanıyor. Esra Erol'da bir kaç sezon boyunca evleneceği adamı arayan Luvrita yeni sezonda başka bir programda boy göstermişti. Luvrita Gardrop Savaşları isimli moda programında boy göstermişti ama reytinglere yenik düşen programdan sonra Esra ERol yerine Zuhal Topal'ı tercih edip bugün canlı yayında yerini aldı.

Gardırop Savaşları Yeni sezon başlamıştı ama ne yazık ki reytinglerde alt sıralarda yer alınca Luvrita da soluğu Esra Erol yerine Zuhal Topal'da aldı. Cüneyt isimli damat adayı ile büyk aşk yaşayan Luvrita neler yaşamıştı. Bi hatırlayalım

 

Cüneyt, Luvrita ile yaşadığı aşk çıkmazından dolayı biraz zayıfladı. Cüneyt ve Luvrita arasında aşkta, Cüneyt çok zor bir seçim yapmak zorunda kaldı. Cüneyt, mecburen Luvrita ile arasındaki ilişkiyi bitirmek istedi.

Yüksel Hanım Telefonla Bağlandı...

Çok düşündüğünü söyleyen Yüksel Hanım, bu işin olmayacağını söyledi. Yüksel Hanım bunları söylerken çok üzüldü. Yüksel Hanımın içi bu duruma evet diyemedi. Cüneyt ve Luvrita aşkı, büyük bir çıkmazda. Cüneyt Luvrita'yı, Luvrita ise Cüneyt'i seviyor. Yüksel Hanım ise bu işin olmayacağını belirtti. Cüneyt ise annesinin yanında olmak zorunda kaldı..

Beni Tanımıyorsunuz...

Luvrita, Yüksel Hanıma biraz kırgındı. Beni tanımadan neden böyle tepki gösteriyorsunuz diyen Luvrita, Yüksel Hanım ile konuşmadı. Beni kadın olarak anlamıyorsunuz diyen Luvrita, ben sizin kızınız olsam ne düşünürdünüz dedi.

Luvrita ve Cüneyt aşkı, sosyal medyadan da tartışıldı. Luvrita ve Cüneyt arasında yaşanan aşk, çıkmazdan kurtulamıyor? Yüksel Hanım, gelin olarak Luvrita'yı istemiyor. Luvrita, Cüneyt'in kendisine destek verdiğinden emin olmadığını söyledi. Belki beni anlarlar belki de anlayamazlar diyen Luvrita, Cüneyt'e aşık olduğu konusunda 

Kendi Ailemi ve Locayı Karşıma Aldım..

Ben Cüneyt için çok zorluk çektim diyen Luvrita, Cüneyt'in bunu hak etmediğini düşündüğünü söyledi. Luvrita, kendisinin oyuncak yerine koyulduğunu söyledi. Luvrita, yaşanan durumlardan dolayı çok kırgındı...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gamze     0000-00-00 Luvrita neden Zuhal Topala geçdi anlamadim Esra Erol daha iyiyidi bence
hurma     0000-00-00 Luvrita biz seni cok sevyorus Ben turkmenistandan lutven bize tv selamlar gonder
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü