Esra Erol Gurur kimdir Rüya'nın çağrısı Gurur hangi takımda oynuyor

Esra Erol Gurur kimdir Rüya'nın çağrısı Gurur hangi takımda oynuyor

Esra Erol programında dün 14 Şubat Sevgililer Günü için özel bir gün yaşandı. Umut için gelen Rüya dün bir süredir sosyal medyada konuştuğunu söylediği Gurur için çağrıda bulundu. Gurur bu çağrıya nasıl karşılık verecek merak ile bekleniyor.

Esra Erol Gurur kimdir Rüya'nın çağrısı Gurur hangi takımda oynuyor

Esra Erol Gurur daha önce Pamuk için gelmiş ve evlilik yolunda bir süre görüşen çift kısa sürede ayrılık kararı almıştı. Gurur locada oturmayı tercih edip genç kızların hayranlığını kazandı. Aynı locada oturan Zeliha ile gönül bağı kuran Gurur evlilik yolunda emin adımlar atmışlardı. Çok da güzel bir çift olan ikilinin ayrılması herkesi üzmüştü. Futbolcu olan yakışıklı damat adayı daha sonra ekranlarda olmadı. Dün ise Rüya isimli gelin adayı Gurur'a çağrıda bulunup gelmesini istedi bakalım Gurur bugün gelecek mi?

esra erol rüya ile ilgili görsel sonucu

Esra Erol'da Gurur isimli genç bir çok genç kızın hayranlığını kazandı. Yakışıklı tavırları ile herkesin beğenisi toplayan Gurur 'a talipler arda arda gelmeye başladı. Gurur daha önce bir futbol takımında oynadığını ve ilerleyen günlerde de kariyerini futbol camiasında sürdürmek istediğini açıkladı. 

Esra Erol'da Pamuk'a gelen Gurur bir çok genç kızın hayranlığını kazandı. Pamuk ile olumsuz yanıt veren Gurur hayatına yeni taliplerini aramak için devam etti.Gurur bey 25 yaşında futbolcu istanbulda ikamet ediyor daha önce hiç evlenmedi.Pamuk hanıma talip olarak geldi.Masa tenisine de ilgisi var..Ailesi ile zaman geçirmeye özen gösteren birisi…

esra erol gurur ile ilgili görsel sonucu

Gurur İnstagram adresi Facebook Adresi Twiter Adresleri Program Format Gereği Yayında verilmiyor bu nedenle adayımızı sosyal mecralarda araştırarak bulabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü