Esra Erol Caner ve Berke ne zaman evlenecek Barışma anı!

Esra Erol Caner ve Berke ne zaman evlenecek Barışma anı!

Esra Erol Caner günlerdir bir dönem büyük aşk yaşadığı Berke'ye çağrıda bulundu. Caner'in çağrısına iki gündür cevap vermeyen Berke dün canlı yayına geldi ve büyük sevinç yaşandı. Berke'nin gelmesiyle birlikte evlenmek istediğini söyleyen Caner ile Berke'nin ne zaman evleneceği merak konusu oldu.

Esra Erol Caner ve Berke ne zaman evlenecek Barışma anı!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile isimli programa katılan ünlü damat adayı Caner Toygar burada büyük aşk yaşadığı Berke ile ayrılmıştı. Geçtiğimiz günlerde büyük hayali kurduğu umre ziyaretinden sonra evlenmek istediği kişiyi canlı yayında açıkladı ve Berke'ye çağrıda bulunmuştu. İki gündür gelmeyen Berke sonunda geldi ve o muhteşem buluşma gerçekleşti. 

caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

Caner günlerdir Berke’yi bekliyordu. 2 gündür bu bekleyiş olumsuz bir şekilde devam ediyordu. Caner bugün yine programa ellerinde çiçekle geldi.

Berke Caner’e vereceği cevap bekleniyordu. Caner bugün için yarın gelmezse ertesi gün Berke’nin evine giderim demişti.

Locadakiler kendilerine böyle bir çağrı yapılsa koşa koşa geleceklerini dile getirdiler. Berke’yi beklediği o anlarda Caner heyecandan gerildi.

caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

Caner koridordan geldiğini gören Berke’ye sarıldı. Günlerdir beklenen görüşme bugün programda sonunda gerçekleşti. Caner o anlarda Berke’nin alnından öptü. Esra Erol’da yayına gelen Berke’ye uzun uzun sarıldı

Esra Erol: “Ben olsam bugünde gelmezdim kapıyı dayandırırdım.” dedi.

Berke:” Datça’da değildim İstanbul’daydım. Kalp krizi geçirmesin diye geldim.” yorumunda bulundu.

İkili canlı yayında ele ele tutuşarak birbirlerini sevdiklerini söylediler.

Caner: “Bu saatten sonra seni üzmem. İyi ki geldin. Pişman olmayacaksın.” dedi.

Berke: “İnşallah sonumuz hayırlı olur”dedi.

Caner Berke’ye çok güzel bir evlilik teklifi yapacağını ilerleyen günlerde yapacağını belirtti. Oyun diyenlerin nikah kıyıldığı zaman göreceğini söyledi ayrıca Caner.

caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

CANER TOYGAR KİMDİR?

1 Ocak 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin'e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve "Naber Fıstık" isimli albümü çıkarmıştır.

Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir'de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2016- LANETLİ ANAHTAR (Cinci)
2009- ÇİÇEKCİ KIZ (Bar Koruması)
2005- KAYNANA SEMRA (Caner)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü