Esra Erol Caner annesi ile neden küs merak edildi

Esra Erol Caner annesi ile neden küs merak edildi

Esra Erol'a taliplerini aramaya gelen Caner Toygar bu sezon ekranlarda boy göstermeye başladı. Caner Toygar Tülin ile yaşadığı aşk ile uzun süre ekranları meşgul etmişti. Caner şimdi sempati toplamaya başladı. Caner bugün hayatının şokunu yaşayacak.

Esra Erol Caner annesi ile neden küs merak edildi

ATV ekranlarında yayınlanan evlendirme programına bu sezon başlayan Caner Toygar evlenmek için katıldı. Caner programında bir çok talibi olan Caner Berke ile büyük aşk yaşamıştı. Bu aşk evlilik ile bitmedi ve ayrılık kararı aldı.Berke programdan ayrılırken Caner hala devam ediyor. 

Bugün ise hayatının en büyük yarası olan annesinden mesaj geldi. Caner ve annesinin neden küs olduğu merak konusu oldu.

caner BERKE ile ilgili görsel sonucu

CANER TOYGAR KİMDİR?

1 Ocak 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.

caner BERKE ile ilgili görsel sonucu

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin'e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve "Naber Fıstık" isimli albümü çıkarmıştır.

Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir'de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2016- LANETLİ ANAHTAR (Cinci)
2009- ÇİÇEKCİ KIZ (Bar Koruması)
2005- KAYNANA SEMRA (Caner)

caner BERKE ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Jemal     0000-00-00 Janer selam ben turkmenistanlyýym ben SENI cok begenýorum rija etsäm programda bana meraba desän lütfän SENI seviýorum
Misafir     0000-00-00 Kim bu zoytari ya bu adam ne okumus ne is yapar.palyaco ne ye ne katkin var.yarim akil artik def ol.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü