Esra Erol Berke programdan ayrıldı mı?

Esra Erol Berke programdan ayrıldı mı?

Caner ve Berke aşkı şok eden bir şekilde bitti. Caner ile bir gün öncesinde doğum günü kutlayan çift ertesi gün ayrılık haberleri ile gündeme geldiler. Cuma günü Berke'yi kıskanıp kaskanmadığını sormuştu Esra Erol ama ne yazık ki cevap gelmeden program bitmişti. Bugün ise Berke locada yoktu.

Esra Erol Berke programdan ayrıldı mı?

Caner ve Berke aşkı evliliğe doğru ilerliyordu ki ne yazık ki ayrılık ile sonuçlandı. En büyük kavgasında canlı yayında barışan çift son olarak bir kez daha ayrıldı. Caner ve Berke birleşecek mi diye beklenirken Berke bir anda ortalardan kayboldu. Peki Berke programdan ayrıldı mı merak ile bu sorunun yanıtı bekleniyor.

Caner ve Berk aşkı sert tartışmalar sonrasında bitti. Kıskançlık krizine giren Caner, Berke'ye sert çıkış yaptı.
Esra Erol'la evlilik programına katılan Caner, stüdyoya tek başına geldi. Esra Erol, durumu anlamaya çalışırken Berke'nin neden gelmediğini sordu. Caner, herşeyin iyi gittiğini ablasında sabah kahvaltısı yaptıklarını, sorun olmadığını ama Berke'nin telefonunu eline alınca büyük bir tartışma yaşadıklarını söyledi.

Caner ve Berke aşkı bitti

'Sevdiğim kadın başka erkekle ilgilenemez' şeklinde çıkış yapan Caner, "Berke'nin telefonunu kullanmıştım. Çerezleri silmek için girdiğimde arama motorunda bir taramanın yapıldığını gördüm. Locadan bir damat adayını araştırmış. Peşine bir yarışma programına başvuru yaptığın gördüm. Hadi bu normal. Ama bir erkeği benimle birlikteyken nasıl araştırır. Ben kıskanç bir erkek olduğumu söyledim. Bunu biliyordu. Hangi gerekçe ile araştırıyorsun ?" çıkışını yaptı.

esra erol caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

Berke'nin yüzünü artık görmek istemediğini herşeyin tamamen bittiği konusunda ısrarlı olan Caner, sinirlerine hakim olamadı. "Herşeyi kabullenebilirim ama böyle birşeyi asla" şeklinde seslenen Caner, "Buna tahammül etmem mümkün değil. Onu çok seviyordum sevdiğim için bu kadar tepki gösteriyorum. Daha onunla yoluma devam etmem. Hiç bir sorun yokken, sorunu kendi çıkardı. O gelsin araştırdığı erkekle çay kahve içsin konuşsunlar. Daha tahammülüm yok ona" dedi.

esra erol caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

BERKE CANLI YAYINA BAĞLANDI

Esra Erol, konuşmalar üzerine Berke'ye bağlandı. Caner, Berke'nin bir arkadaşının aramayı yaptığını kendisine söylediğini hatırlattı, "Telefonun şifresini ben bile bilmiyorum, nasıl telefonu kullanmış" cevabı verdi.
Berke, Caner'in dinlemeden konuyu anlamadan fevri davrandığını belirterek, "Bana karşı çok büyük hata yaptı. Beni hiç dinlemedi haksızlık yaptı. Ben onu seviyorum ama bu saatten sonra benim içinde bitti. Kesinlikle daha birlikte olmam. Öyle bir tavır yaptı ki, kabul etmiyorum. Onun bir sürü kızlarla fotoğrafı bana gönderildi. O çok iyi biliyor. Ben yine birşey demedim" diye konuştu. Caner, fotoğraflarla ilgili "Gönder herkese göster" cevabı verdi.

ESRA EROL ARAYA GİRDİ

Tartışmaların büyümesi üzere Esra Erol, sakin olunması uyarısında bulundu. Caner ve Berke konuşmaların şiddetini iyice artırması üzerine hemen araya girildi. Locadaki Melek, Caner'le tartıştı. Caner resti çekti ağır konuşunca Melek ağlayarak stüdyoyu terk etti.

esra erol caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sara     0000-00-00 Lutfen baricin. O kiz perican oldu sende unlu olma derdindesin .yazik gunah. Cok karakteri berke. Bak gelmiyor artik senin gibi.
Sara     0000-00-00 Lutfen baricin. O kiz perican oldu sende unlu olma derdindesin .yazik gunah. Cok karakteri berke. Bak gelmiyor artik senin gibi.
melek     0000-00-00 Lutfan barissynlar ban cok sewiyorum caner ile berkeni
zeynep     0000-00-00 Her iki taraf için hayırlı olsun hayırlı talipler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü