Esra Erol Berke kimdir ne iş yapar ayrıntıları ile Caner ve Berke aşkı!

Esra Erol Berke kimdir ne iş yapar ayrıntıları ile Caner ve Berke aşkı!

Esra Erol Berke ve Caner aşkı dolu dizgin aşklarını evlilik ile taçlandırıyorlar. 14 yıldır sevdiği kızı bulamayan Caner yeni sezonda Esra Erol'un programına çıktı. Esra Erol büyük bir başarıya imza attı ve Caner'i evlendiriyor.

Esra Erol Berke kimdir ne iş yapar ayrıntıları ile Caner ve Berke aşkı!

ATV ekranlarında yayınlanana Esra Erol'la da isimli izdivaç programına damga vuran isim Caner oldu bu sene. Caner ve Berke evleniyor. Caner yıllar önce Tülin ile yaşadığı büyük aşk ile Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı. Evlilik programlarının ilk çıktığı yıllarda meşhur olan Caner Toygar Tülin ile bir aşk yaşamak istedi, Tülin ile evlenmek istedi ama bir türlü gerçekleşmedi bu aşk. 

caner tülin ile ilgili görsel sonucu

O programdan sonra kanal kanal gezip bir anda meşhur oldular. Caner o şöhrete dayanamadı ve sıkıntılı günler yaşamıştı. Caner'in hafızalara kazınan görüntüsü hiç şüphesiz o kafasında kırdığı bardak ile tanınmıştı. Yıllardır inziaya çekilen Caner yeni sezonda şok eden bir gelişme yaşandı. Esra Erol'un sunduğu evlendirme programına katılıp evleneceği kızı aradı. Çok geçmeden Berke ile tanışıp büyük aşk yaşamaya başladı. Bu aşkda da her aşk gibi gel gitler yaşandı. 

Berke programı bırakıp gitti o dönemlerde locaya oturan Caner Rüya ile tanışma yoluna girdi ama çok geçmeden bu ilişkide bitti. 

caner rüya ile ilgili görsel sonucu

Umre ziyaretine giden Caner döndükten sonra bomba açıklama yaptı ve Berke'ye çağrıda bulundu. Berke bu çağrıya karşılık verdi ve üç gün sonra Caner'e geldi.

caner berke geldiği an ile ilgili görsel sonucu

Dün ise 14 Şubat'tı ve ikili için çok özel gündü. Caner Berke'ye evlenme teklifinde bulundu ve söz yüzüğünü taktılar. Caner'in o halleri herkesin beğenisi toplarken ikili Mart ayında evleneceklerini açıkladı.

caner berke geldiği an ile ilgili görsel sonucu

BERKE KİMDİR?

Berke 35 yaşında Datça'da yaşayan daha önce evlenmeyen anaokul öğretmeni.

 

elazigyeniufuk.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü