Esra Erol Berke kimdir? Caner ile evlenmeyi kabul edecek mi merak ediliyor!

Esra Erol Berke kimdir? Caner ile evlenmeyi kabul edecek mi merak ediliyor!

ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında Caner Toygar aylardır evlenmek istediği kişiyi locada otururarak aradı ama onun gönlü büyük aşk yaşadığı Berke'de kaldı. Umre ziyaretinden sonra canlı yayında Berke'ye çağrı yapıp evlenmek istediğini açıkladı.

Esra Erol Berke kimdir? Caner ile evlenmeyi kabul edecek mi merak ediliyor!

Esra Erol Caner'in evlenmek istediği kişiyi dün canlı yayında açıklamıştı. Berke ile daha önce büyük aşk yaşadığı Caner ruh eşim dediği Berke'ye çağrıda bulunup evlenmek istediğini söyledi. Berke bu çağrıya nasıl karşılık verecek merak konusu oldu. 

Esra Erol'la da evlenmek için ekranlara çıkan Caner cuma günü bir kişiye aşık olduğunu ve çağrı yapacağını hatta evlenmek istediğini bile açıkladı. Bu durum akıllara büyük aşk yaşadığı Berke 'yi getirdi. Berke ile nikah masasından dönen Caner'in bu kararlığı heyecanlandırdı. 

Esra Erol Caner cuma günü bir isime seslendi ve pazartesi gel dedi. Bu durum akıllara soru işareti bıraktı acaba bu kişi locadan bir isim mi merak ediliyor. Caner'in aklındaki kişi Berke mi dedirtti Caner Berke'den sonra Rüya ile tanışıp bir yola çıktı ama olmamıştı. 

Caner geçtiğimiz günlerde hayalini kurduğu Umre ziyaretini gerçekleştirdikten sonra ekranlara çıkıp bir isme çağrıda bulundu. Bu kişi kim merak ediliyor. 


Televizyon ekranlarının en çok izlenen evlilik programı olan Esra Erol’da ATV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Hafta içi hergün saat 16.20’de başlayan Esra Erol’da bugünün popüler konusu Caner.

Esra Erol’un yakışıklı damat adayı Caner, sonunda evleneceği kişiyi buldu. Geçen haftalarda umre ziyaretine giden Caner, bugün canlı yayında itiraf edecek bulduğu kadını. Programda yaşanan heyecan dolu dakikalar evleneceği kişinin kim olduğu yönünde? Evleneceği kadının yaptığı işten, giydiği kıyafete gündem konusu haline getiren Caner, bakalım kimle birarada?

Esra Erol’da en çok konuşulan kişiler arasında yer alan Caner, Umre dönüşü sürpriz bir açıklama yaptı. Caner, bulduğu kişi ile 1 ay içerisinde evleneceğini açıkladı. Peki o sürpriz isim kim. Cevap Esra Erol’da verilecek.

ESRA EROL BERKE NEDEN AYRILDI?

Caner ve Berke aşkı evliliğe doğru ilerliyordu ki ne yazık ki ayrılık ile sonuçlandı. En büyük kavgasında canlı yayında barışan çift son olarak bir kez daha ayrıldı. Caner ve Berke birleşecek mi diye beklenirken Berke bir anda ortalardan kayboldu. Peki Berke programdan ayrıldı mı merak ile bu sorunun yanıtı bekleniyor.

Caner ve Berk aşkı sert tartışmalar sonrasında bitti. Kıskançlık krizine giren Caner, Berke'ye sert çıkış yaptı.
Esra Erol'la evlilik programına katılan Caner, stüdyoya tek başına geldi. Esra Erol, durumu anlamaya çalışırken Berke'nin neden gelmediğini sordu. Caner, herşeyin iyi gittiğini ablasında sabah kahvaltısı yaptıklarını, sorun olmadığını ama Berke'nin telefonunu eline alınca büyük bir tartışma yaşadıklarını söyledi.

Caner ve Berke aşkı bitti

'Sevdiğim kadın başka erkekle ilgilenemez' şeklinde çıkış yapan Caner, "Berke'nin telefonunu kullanmıştım. Çerezleri silmek için girdiğimde arama motorunda bir taramanın yapıldığını gördüm. Locadan bir damat adayını araştırmış. Peşine bir yarışma programına başvuru yaptığın gördüm. Hadi bu normal. Ama bir erkeği benimle birlikteyken nasıl araştırır. Ben kıskanç bir erkek olduğumu söyledim. Bunu biliyordu. Hangi gerekçe ile araştırıyorsun ?" çıkışını yaptı.

esra erol caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

Berke'nin yüzünü artık görmek istemediğini herşeyin tamamen bittiği konusunda ısrarlı olan Caner, sinirlerine hakim olamadı. "Herşeyi kabullenebilirim ama böyle birşeyi asla" şeklinde seslenen Caner, "Buna tahammül etmem mümkün değil. Onu çok seviyordum sevdiğim için bu kadar tepki gösteriyorum. Daha onunla yoluma devam etmem. Hiç bir sorun yokken, sorunu kendi çıkardı. O gelsin araştırdığı erkekle çay kahve içsin konuşsunlar. Daha tahammülüm yok ona" dedi.

esra erol caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

BERKE CANLI YAYINA BAĞLANDI

Esra Erol, konuşmalar üzerine Berke'ye bağlandı. Caner, Berke'nin bir arkadaşının aramayı yaptığını kendisine söylediğini hatırlattı, "Telefonun şifresini ben bile bilmiyorum, nasıl telefonu kullanmış" cevabı verdi.
Berke, Caner'in dinlemeden konuyu anlamadan fevri davrandığını belirterek, "Bana karşı çok büyük hata yaptı. Beni hiç dinlemedi haksızlık yaptı. Ben onu seviyorum ama bu saatten sonra benim içinde bitti. Kesinlikle daha birlikte olmam. Öyle bir tavır yaptı ki, kabul etmiyorum. Onun bir sürü kızlarla fotoğrafı bana gönderildi. O çok iyi biliyor. Ben yine birşey demedim" diye konuştu. Caner, fotoğraflarla ilgili "Gönder herkese göster" cevabı verdi.

ESRA EROL ARAYA GİRDİ

Tartışmaların büyümesi üzere Esra Erol, sakin olunması uyarısında bulundu. Caner ve Berke konuşmaların şiddetini iyice artırması üzerine hemen araya girildi. Locadaki Melek, Caner'le tartıştı. Caner resti çekti ağır konuşunca Melek ağlayarak stüdyoyu terk etti.

esra erol caner ve berke ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü