Esra Erol Aytaç kimdir- nereli? Bahar Aytaç'a ne cevap verdi 30 Kasım

Esra Erol Aytaç kimdir- nereli? Bahar Aytaç'a ne cevap verdi 30 Kasım

Esra Erol'da Evlen Benimle programının en dikkat çeken katılımcısı Aytaç olmaya devam ediyor. Bahar'a talip olan Aytaç için bugün karar günü. Cuma günü Bahar ile Aytaç arasında gerginlik yaşanmıştı. Bahar ile Aytaç'ın tartışması herkesi şaşırttı. Bahar bugün Aytaç'a cevabını verecek. Bahar'a talip olan Aytaç 26 yaşında Eskişehir'de yaşıyor.

Esra Erol Aytaç kimdir- nereli? Bahar Aytaç'a ne cevap verdi 30 Kasım

Bahar ile Aytaç aşkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cuma günü Bahar, Aytaç'a bir türlü ulaşamadığını söylemişti. Aytaç acil bir şekilde Eskişehir'e dönüş yaptığını söyledi. Bir akrabalarını kaybettikleri için memleketine gittiğini söyledi. Eskişehir'de bir köye gittiği için telefonu çekmediğini söyleyen Aytaç daha sonra stüdyo ekibine ulaşarak bilgi verdiğini söyledi. 

 

Esra Erol ile Evlen Benimle yarışmasında bu haftanın en çok dikkat çeken talibi Aytaç oldu. Bahar'a talip olan Aytaç, yakışıklılığı ile merak edilmeye başlandı. Bahar'a talip olan Aytaç 27 yaşında ve Eskişehir'e ikamet ediyor. Sessiz yapısı ve karizmatik duruşu ile dikkatleri üzerine toplayan Aytaç hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle. 

​ATV'de yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle yarışmasının en çok dikkat çeken ismi Aytaç olmaya devam ediyor. Bu hafta Bahar'a talip olan Aytaç yakışıklılığı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Programa Eskişehir'den katılan Aytaç bey 27 yaşında. 

Atv kanalında yayınlanan Esra Erol’da programı kendi kategorisinde bu format da lider durumda bunun en büyük nedenlerinden biride programın uzun yıllardır çalkantılı dönemlerden geçmesine rağmen kuşkusuz ki  düzenli olarak hafta içi her gün saat 16:20’de yayınlanmasıydı. Programın sunucusu isminden de anlaşılacağı gibi Esra Erol, o da program başladığından beri kesintisiz olarak sunuculuk görevini yerine getirmesine karşılık  sadece bir dönem doğum için ara verdi ancak daha sonra eskiden olduğu gibi kesintisiz olarak yayınlarına devam etti. Esra Erol’da evlilik programının formatı herkesin gördüğü, bildiği gibi locada oturan adaylara gelen taliplerle paravan arkasından konuşup kişilik özelliklerini, ne iş yaptıkları gibi sorular sorarak birbirlerini tanımaya çalışıyorlar ardından paravan açılıyor ve kararlarının verilmesi isteniyor burada istenirse hemen olumlu veya olumsuz kararlarını söyleyebilirler veya daha iyi tanımak için bir çay içmeye gidebiliyorlar.Eğer loca adayının gelen talibe kararı olumsuz olur ise gelen talip isterse locaya geçip kendisine talip gelmesini bekleyebiliyor.

Yerel ve ulusal basında izdivaç programlarının sunucunlarının aldığı ücretler çok sık haberlere konu olmuş olsa da gündüz kuşağının ağır toplarından olan ve evlilik programı denilince ilk akla gelen isim olan Esra Erol en yüksek ücreti aldığı kulislerden sızan bilgiler arasından buna karşılık bulunduğu yayın diliminde aldığı reytignlerde Atv kanal yönetimini fazlasıyla memnun etmektedir. Esra Erol’un karışında tutunabilen şu ana kadar Zuhal Topal ve Seda Sayanın programları oldu diğer kanalların bir çok denemesine rağmen Esra Erol programı reyting listesinde üst sıralarda tutmasını başardı.Gerek konuklar üzerindeki hakimiyeti gerekse senelerin vermiş olduğu tecrübe ile uzun yıllar bu alanda sayılı başarılı sunuculardan olacağını gösteriyor tvradaricom ailesi olarak 2017 ESRA EROL LOCA ADAYLARINI sizlere sunarak televizyon başında izlediğiniz adayın gerek instagram gerek facebook, Twitter gibi sosyal medya adreslerini paylaşmıyor olsakda kimdir nereli soyadı gibi özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Kalbinizin boş olduğunu düşünüyorsanız mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız izdivaç programlarına başvurmak için sosyal medya hesabı veya WhatsApp üzerinden Esra ERol’a başvurabilirsiniz.

ESRA EROL KİMDİR?
 

Esra Erol ismini son yıllarda televizyondaki evlilik programlarından herkes bilmektedir. Televizyon program sunucusu olarak kariyerini devam ettiren Erol, halen ATV’de “Esra Erol’la Evlen Benimle” adlı programı yapmakta ve sunmaktadır.

Hayatı
 
İstanbul’un Eyüp ilçesinde 12 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelen Esra Erol, toplam 5 kız kardeştirler. 5 kız kardeşin ortancası olan Erol, aslen Sinop Ayancık’lı bir ailenin çocuğudur. Babası polis olan Erol ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini babasının görevi dolayısıyla Kütahya’da tamamladı. Kütahya’da Kız lisesi çini seramik mezunu olan Erol, daha sonra Açık Öğretim Fakültesini bitirdi. Marmara Üniversitesinin Radyo Televizyon bölümünde eğitim de alan Esra Erol, Maltepe üniversitesinde de diksiyon ve spikerlik kurslarına katılarak mesleğinde ilerlemek için temelleri atmaya başladı.

Kariyeri

Televizyon’a ilk adımını Kanal D’de yayınlanan Turkuaz adlı programın sunuculuğunu yaparak başlayan Erol, sonrasında Technology Channel’da Siemens Mobile kuşak programının sunuculuğunu yapmıştır. Bugünkü kariyerinin temellerini Flash TV’de yayınlanan “Dest-i İzdivaç” programla atan Erol, sonrasında Star TV’de “Esra Erol’la İzdivaç” adlı programı sunmaya başladı ve televizyon yıldızı olarak herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Star TV ile yollarını ayıran Esra Erol, beş sezondur ATV’de “Esra Erol’da Evlen Benimle” adlı programın yapmakta ve sunmaktadır.

Esra Erol, 2010 yılının 2 Temmuz’unda Kürt İdris’in oğlu olan Ali Özbir’le sunuculuğunu kendisinin yaptığı programında canlı yayında dünya evine girdi. Bu evlilikten 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali adında bir erkek çocuğu dünyaya geldi.

Esra Erol, 2004 yılında Kanal 7’de yayınlanan Kalp Gözü adlı dizide, Cennet Mahallesi adlı TV dizisinde, 2005’te Başkan adlı TV filminde, aynı yıl Tuzak adlı TV dizisinde, 2009 yılında Kanal-İ-zasyon adlı sinema filminde konuk oyuncu ve 2010 yılında da Kamerayla İzdivaç adlı filmde roller üstlendi.

Esra Erol, uzun süreden beri ATV’de yayınlanmakta olan evlilik programıyla birçok kişinin mutluluğuna aracılık etmektedir. Son dönemde, popülaritesinin artması nedeniyle de sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Esra Erol, kadınlara şiddete karşı kaleme aldığı kitabıyla da, şiddete uğrayan kadınların sesi olmaya onlara destek vermeye çalışmaktadır.

esra erol aytaç aytaç kimdir aytaç kaç yaşında esra erol aytaç bahar aytaç bahar karar anı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü