Esra Erol Alper ne iş yapar? Merve ne açıklayacak Alper'in Instagram hesabı

Esra Erol Alper ne iş yapar? Merve ne açıklayacak Alper'in Instagram hesabı

Esra Erol Alper ve Merve aşkında son durum şok eden gelişmelere gebe. Merve ve Alper birbirlerine ağır hakaretlerde bulundu. Çok geçmeden Merve eski sevgilisi ile birlikte olduğunu ve onu çok sevdiğini açıkladı. Şimdi neler olacak?

Esra Erol Alper ne iş yapar? Merve ne açıklayacak Alper'in Instagram hesabı

Esra Erol Alper kimdir damat adayı merak konusu oldu. Bir anda paylaşılamayan damat adayı oldu. Fox Tv ekranlarında yerini alan Zuhal Topal'la Hanife'ye gelmişti. Daha sonra Esra Erol'a katılan damat adayı Sabiha 'ya gelmişti ama annesi istemeyince bu aşkta bitmişti. Alper şimdilerde yeniden büyük aşka yelken açtı.Alper 'in Instagram hesabı Alper Alptekin diye arandığı zaman adresten ulaşabilir. 

Canının yandığını ifade eden Alper, yüzük ve nikah hazırlığı öncesinde yaşadıklarını milyonlar önünde gözyaşları içinde anlatmış ve ağlayarak stüdyoyu terk etmişti. Alper, evlilik konusunda en önemli husus olan güven sorununu aşamayacağını ifade ediyordu. Bu nedenle de kendisinde güven problemini zirveye çıkaran ismi milyonların önünde canlı yayında rezil etmek istemişti. Esra Erol da gerçekleri öğrenince diyecek bir şey bulamayıp şaşkınlık içinde olan biteni izlemek durumunda kalmıştı.

ALPER ANLATMAYA DEVAM EDER
Yeni bölümde ise Alper gerçekleri ortaya dökmeye devam eder. Merve de yaşananların iç yüzünü anlatmak zorunda kalır. Evlilik hazırlığında olan Alper söz konusu iken başka bir isimle görüşmeye devam ettiğini canlı yayında açıklayınca yeni tartışmalar gündeme gelir. Merve yaşananların önceden Alper tarafından bilindiğini ve bir oyun oynandığı iddiasında bulunur.

MERVE GERÇEKLERİ AÇIKLAR
Alper ise yaşananların hepsini araştırdığını ve belgeli olarak konuştuğunu ifade eder. Evlilik hazırlıklarına başlaması beklenen çiftin Merve’nin yaptıkları nedeniyle bir araya gelmesi imkânsız hale gelmiştir. Merve de Yunus isimli birisi ile görüştüğünü itiraf etmiştir. Yaşananlar evlilik kurumunun geldiği durumu da gözler önüne sermektedir. Esra Erol da yaşadıklarının etkisinden dolayı kısa bir süre tutukluk yaşamıştır.

esra erol merve ve alper ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü