Esra Erol Alper ile Perihan neden kavga etti? Alper kimdir- kaç yaşında

Esra Erol Alper ile Perihan neden kavga etti? Alper kimdir- kaç yaşında

Esra Erol ile Evlen Benimle programının en dikkat çeken katılımcısı Alper olmaya devam ediyor. Alper ile Perihan arasında yaşananlar herkesi şaşırttı. Alper'i kıskandığı için pek çok kişi ile tartışan Perihan hayatının şokunu yaşadı. Alper bugün Perihan ile neden birlikte olmadığını açıkladı. Alper'in açıklamasının ardından Perihan sinir krizi geçirerek stüdyoyu terk etti.

Esra Erol Alper ile Perihan neden kavga etti? Alper kimdir- kaç yaşında

Esra Erol'da Evlen Benimle programının en dikkat çeken çifti Alper ile Perihan olmaya devam ediyor. Alper'e talip olan Perihan agresif tavırları ile herkese illalah dedirtti. Bugün Alper canlı yayında Perihan'ın annesi ile konuşarak ilişkilerinin neden bittiğini açıkladı. Alper'in açıklamasının ardından Perihan sinir krizi geçirerek stüdyoyu terk etti.

Esra Erol Atv ekranlarında beğeniyle izlenmeye devam ederken adaylar arasında zaman zaman güzel şeyler yaşanırken bazen de tartışmalar ve anlaşmazlıklar oluyor. Alper için gelen gelin adayı Perihan ile Alper iyi anlaşmış ve görüşmeye başlamışlardı. Ancak programdan sonra çiftin arasında çıkan tartışmalar ilişkilerine gölge düşürdü.

Alper ile Perihan’ı daha yakından tanımak için görüşmeye devam etmiş Alper yemekte iken Perihan’ın yaşının küçük olduğunu ve olamayacağı gibi ifadeler kullanmış ancak daha önce azmedip 100 kg’dan 55 kg’a düşen Perihan yine azmetmiş ve bikaç gün daha tanıma fırsatı istemişti. Alper de Perihan’ın bu isteğini kırmamış ve bi süre daha tanımak istmeişti ancak bu görüşmeler bu yaş farkı aralarında bazı sıkıntılar oluşturdu.

Perihan’ın henüz daha yeni 18’ine girmiş olması,sosyal ve kültürel eksikliklerinin olması Alper için problem olmuş ve Perihan ile bu yüzden tartışmışlardır. Ayrıca son olarak Sasmira’nın Alper’e bi adres sorması üzerine Perihan’ın neden başkasına değil de sana soruyor diye kıskançlık krizine girmesi üzerine Alper’İn sanane demesi ve tartışmanın büyümesi üzerine de Alper Perihan görüşmesi bitti.

ALPER KİMDİR?

Alper Bey 26 Yaşında daha önce evlenmiş çocuğu yok Gayrimenkul danışmanlığı yapıyor İstanbul’da ikamet ediyor

Alper İnstagram adresi Facebook Adresi Twiter Adresleri Program Format Gereği Yayında verilmiyor bu nedenle adayımızı sosyal mecralarda araştırarak bulabilirsiniz.

alper perihan esra erol alper ile perihan neden kavga etti alper ile perihan neden ayrıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü