Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 48.bölüm fragmanında neler olacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 48.bölüm fragmanında neler olacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile yine heyecanı doruklara taşıdı. Masada kapışma çok büyük oldu. Ünal'ın oyunu Hızır'ı çok sinirlendirecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 48.bölümü ile 22 Kasım'da ATV ekranlarında yerini alacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 48.bölüm fragmanında neler olacak?

Hızır her yerden köşeye sıkıştı. Ceylan bir Meryem'in kapışması Hızır için soğuk bir savaş içine girmeleri Hızır'ın yine zor anlar yaşamasına neden oldu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde yine izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Anne dizisinin başlamasından sonra reytinglerde geriye düşüşe neden oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, dostunu düşmanını karıştırır hale gelir. Masayı bulandırmak adına hareket eden Özkan ise amacına ulaşmış herkesin birbirine şüpheli gözlerle bakmasını sağlamıştır. Masanın üyeleri Gülmezlere ulaşma niyetiyle pusu kurma derdindeyken Ünal yine büyük lokmanın peşindedir. İçerideki haini bulmak için başka bir hainle masaya oturmak zorundadır; çünkü bu saatten sonra gerçek haini bir tek hainleri doğuranlar bilebilir…

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ceylan meryem ile ilgili görsel sonucu

Yapılan görüşme sonucunda Gülmezlerin arkasındaki güç belirginleşir. Ancak edinilen bilgiler ölümlerin son bulmasına yetmeyecek, sıradaki eylem çok büyük olacaktır. Bu savaşta bir oğul kaybeden Salih Gülmez'in hedefinde ise bu kez Hızır ve Ünal vardır. Gülmezlerin sevdiklerine vereceği zarardan endişe eden Ceylan da tek başına tehlikeli kararlar alır ve harekete geçer. Daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, dostunu düşmanını karıştırır hale gelir. Masayı bulandırmak adına hareket eden Özkan ise amacına ulaşmış herkesin birbirine şüpheli gözlerle bakmasını sağlamıştır. Masanın üyeleri Gülmezlere ulaşma niyetiyle pusu kurma derdindeyken Ünal yine büyük lokmanın peşindedir. İçerideki haini bulmak için başka bir hainle masaya oturmak zorundadır; çünkü bu saatten sonra gerçek haini bir tek hainleri doğuranlar bilebilir…

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ceylan meryem ile ilgili görsel sonucu

Yapılan görüşme sonucunda Gülmezlerin arkasındaki güç belirginleşir. Ancak edinilen bilgiler ölümlerin son bulmasına yetmeyecek, sıradaki eylem çok büyük olacaktır. Bu savaşta bir oğul kaybeden Salih Gülmez'in hedefinde ise bu kez Hızır ve Ünal vardır. Gülmezlerin sevdiklerine vereceği zarardan endişe eden Ceylan da tek başına tehlikeli kararlar alır ve harekete geçer.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü