Eser sevgilisi Cansel'den ayrıldı mı CanEs'de son durum!

Eser sevgilisi Cansel'den ayrıldı mı CanEs'de son durum!

Survivor yarışmasında boy gösteren Eser West aslında hepimizin tanıdığı o serseri aşık. Eser Kısmetse Olur evinde Cansel ile büyük aşk yaşamış ve o yarışmadan birinci çıkmışlardı çift olarak. Evlenmek için hazır olmadığını ifade eden çift yarışmadan evlenmeden ayrılmışlardı. Şimdi merak edilen şey Eser ve Cansel'in ayrılıp ayrılmadığı oldu.

Eser sevgilisi Cansel'den ayrıldı mı CanEs'de son durum!

Eser ve Cansel aşkı herkesin hayranlık duyduğu bir aşk olmuştu Kısmetse Olur evinde. Eser Kısmetse Olur evinden elendikten sonra Cansel'e yazdığı not ile  yeniden eve giriş yapıp o dönem başka bir damat adayı ile birlikte olan CAnsel'e aşkını itiraf edip büyük aşk yaşamışlardı.

Yurt dışında yetişmiş olan Eser zaman zaman ortama ayak uydurmakta zorluk da çekse aşkından hiç vazgeçmedi. Eser ile Cansel yarışmadan birinci olarak ayrılsalar da evlenmediler. Instagramda aşklarını nasıl doya doya yaşadıklarını gösteren çift son olarak Hande Yener'in doğum gününe katılmış ve çıkışta objektiflerin karşısında yaka paça kavga etmişlerdi. Ayrılık haberleri ard arda çıkan çiftin aşkı devam etti. 

eser ve cansel hande yener ile ilgili görsel sonucu

Yukarıdaki bu çirkin kareden sonra ayrılık haberlerine CanEs fanları sosyal medyada ayrılmayın diye büyük baskı yaptılar. Bu ikiliyi tanıyan zaten onların bu kavgalarına alışık olmaları gerekiyor.

CanEs bitmedi. Cansel zaman zaman zorlu bir yarışın içinde olan sevgilisinin fotoğraflarını paylaşarak aşkını haykırmaya devam ediyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü