Ertuğrul Gazi zehirden nasıl kurtulacak?

Ertuğrul Gazi zehirden nasıl kurtulacak?

Ertuğrul Gazi'nin hayatı herkes tarafından merak edildi. Diriliş Ertuğrul dizisiyle izleyenleri ekranlara topluyor. Son bölümü ile heyecanı artıran Ertuğrul Gazi'nin yaşayıp yaşamayacağı merak konusu iken merak edilen o sorunun cevabı haber detayında.

Ertuğrul Gazi zehirden nasıl kurtulacak?

Ertuğrul Gazi zehirden nasıl kurtulacak son bir hafta herkes aynı soruyu sordu. Ertuğru Gazi yaşayacak ve bu durumdan nasıl kurtulacak sorusunun cevabı İbnül Arabi olacak. İbni Arabi'nin duası Ertuğrul hayata tutuacak. 

Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde izleyiciler, Ertuğrul'un zehirlenmesi ile şaşkınlığa uğradı! Yeni fragmanda Halime Sultan "Ertuğrul şehit olmuştur" ifadesini kullandı; cenaze kaldırıldı. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Diriliş Ertuğrul dizisi, 68. bölümüyle yayındaydı. Bölümün son sahnesinde Ertuğrul, mektuptan zehirlenerek çılgına döndü. Ural ve Candar'ı öldürmeye çalışan Ertuğrul en sonunda şuurunu yitirdi. Bölümün hemen ardından yayınlanan fragmanda cenaze kaldırılması kafaları karıştırdı. Diriliş Ertuğrul 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümdeki savaş sahneleri ve Ertuğrul'un öfkesi nefes kesecek! 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü