Erhan Çelik'in eski karısı kim merak ediliyor!

Erhan Çelik'in eski karısı kim merak ediliyor!

Erhan Çelik ve Gülben Ergen çifti boşanma sürecine girdi. Gülben Ergen 'in eski eşiyle birlikte sık sık görüşmesi ve bunun kamera önünde yapması Erhan Çelik'i oldukça rahatsız etti. Erhan Çelik'in bu durumdan rahatsız olduğu bu yüzden büyük sorunlar yaşandığı iddia edildi.

Erhan Çelik'in eski karısı kim merak ediliyor!

Erhan Çelik'in eski karısı merak konusu oldu çünkü Gülben Ergen'in eski eşiyle sık sık görüşmesi bu evliliğe nokta konulduğu söyleniyor. Bu durum gündeme gelince Erhan Çelik'in eski eşinin hiç gündemde olmaması magazin gündemini o kişiye yönlendirdi. Erhan Çelik'in eski karısı biravukat olduğu ama hiç bir şekilde ne sosyal medyada ne de bir magazin sayfasında tek kare fotoğrafı yok. 

Şarkıcı Gülben Ergen ile TRT Ana Haber Spikeri Erhan Çelik'in boşanma nedeni ortaya çıktı. Eylül 2012'de evlenen çiftin izdivaçları, Erhan Çelik'in geçtiğimiz Eylül'de evi terk etmesiyle krize girdi. İddiaya göre ayrılığa Gülben Ergen'in eski eşi, aynı zamanda 3 çocuğunun babası Mustafa Erdoğan'ın sık sık görüşmesi neden oldu. Bu buluşmala herkesin gözü önünde İstinye ve Bebek'te yapılınca Erhan Çelik rahatsızlık duydu. Bunu eşi Ergen'e birçok kez söyledi. Ancak istediği yanıtı alamadı.

[Haber görseli]

ERGEN'İN ESKİ EŞİ KRİZE NEDEN OLDU

Posta'dan Suna Akyıldız'ın haberine göre,TRT'deki görevi nedeniyle Ankara'da yaşayan Çelik, Eylül 2016'da Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği, Gülben Ergen'in de oynadığı 'Vezir Parmağı' filminin setine Kapadokya'ya gitmeye karar verdi. Amacı; çekimler nedeniyle bir süredir görmediği eşi Ergen'e sürpriz yapmaktı. Film ekibinden sızan bilgilere göre; Erhan Çelik Kapadokya'ya giderken, Gülben Ergen'in ilk eşi Mustafa Erdoğan'dan olan oğulları; 9 yaşındaki Atlas ve 7 yaşındaki ikizleri Ares ile Güney'i de yanına aldı. Ergen eşini ve oğullarını karşısında görünce çok sevindi. Bunu duyan Mustafa Erdoğan, "Oğullarımı göreceğim" diyerek aniden Kapadokya'ya geldi. İşte bu durum ipleri kopardı. Erhan Çelik sinirlendi ve Ankara'ya döndü. Hemen ardından da boşanma kararı aldı. Gülben Ergen çok üzüldü. Araya biri erkek biri kadın iki aile dostunu soktu. Ancak Çelik kararından vazgeçmedi.

"ANNE BABALIĞIMIZI HERKESİN GÖZÜNE SOKARAK YAŞAMIYORUZ"

Erhan Çelik'e dün sosyal medyadaki bir takipçisi "Herhalde eski eşinizi mumla arıyorsunuz" diye yazdı. Daha önce evlenip boşanan, Kayra isimli bir oğlu olan Çelik, şu cevabı verdi: Oğlumun annesi değerlidir. Anne olarak hep yaşamımdadır. Mumla aramama gerek yok. Eski eşler olarak, anne-babalığımızı herkesin gözüne sokarak yaşamıyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü