En İyi Benim Berk Alattin Pamuk kimdir? Yenge ve Merve'nin kavgası

En İyi Benim Berk Alattin Pamuk kimdir? Yenge ve Merve'nin kavgası

En İyi Benim yarışmasında şok eden gelişmeler yaşanıyor. Damat adayı Berk 4 tane gelin adayı arasından birini seçecek. Yakışıklı halleri ile dikkat çeken Berk yengesi ile programa katıldı. Son yayınlanan programda Merve isimli gelin adayı ile Berk'in yengesi arasında yaşanan gerginlik ekranlara yansıdı.

En İyi Benim Berk Alattin Pamuk kimdir? Yenge ve Merve'nin kavgası

Fox Tv ekrnlarında yayınlanan En İyi Benim isimli yarışma programında Berk'in yengesi ile programa katılması ve bir gelin adayı ile tartışma yaşaması dikkat çekti. Berk kimi seçecek merak konusu oldu. 

En İyi Benim bu hafta Berk Alaattin Pamuk  kendisine talip olan  dört bayandan birini seçecek olan isim olarak bu haftaki seçicimiz oluyor 26 yaşında butik sahibi aslen Mardinli İzmir ve İstanbulda mağazası var  istediği bayanın bakımlı giyinmeli özgüveni olsun nerede ne nasıl davranmayı bilen birini istiyor bunu yanında yemek yapmayı bilmeli diye nitelerken  adaylarımızı yengesi Gönül Hanım ile birlikte seçecek 51 yaşında çok iyi yemek yapmayı biliyor boyu 1,83

en iyi benim berk ile ilgili görsel sonucu

En iyi Benim Fox Tv ekranlarında pazartesi günü başlıyor erkeklerin kalbi midesinden geçer diyerek kuralı üzerinden farklı bir formata imza atan kanal yönetimi bu programda bir erkek kendisine talip dört bayanla her gün birisi ile akşam yemeği yiyecek lakin yemekleri kendisine talip olan kişi yapacak seçici im adayımız onu tanımaya çalışacak ardından ise cuma günü yapılacak haftanın finalinde ise bu dört talibini kendi evinde ağırlayarak onlara kendi kararını açıklayacak bu süreç içerisinde yaşananların ekrana geleceği en iyi benim programı bakalım nasıl bir ekran macerası olacak.

en iyi benim merve ile ilgili görsel sonucu

EN İYİ BENİM NASIL BİR PROGRAM?

Yeni sezonda evlilik programları yapan kanallar hız kesmeden yoluna devam ederken FOX TV bu konuda sessiz kalmıştı.Fakat gelen bilgiler doğrultusunda 3 ekim günü saat 10.00 da FOX TV de En İyi Benim adında bir evlilik programı başlayacak. Peki nedir bu En İyi Benim, normal evlilik programlarında kullanılan paravan olayının yerine yüz yüze konuşarak olumlu veya olumsuz kararların verildiği bir evlilik programı.

En İyi Benim evlilik programında da bir erkek veya bir kadın aday gelen talibi ile bir yerde oturup konuşacak cevapları olumlu olur ise kendilerini tanımak adına yollarına devam edecekler eğer ilerleyen süre zarfında bir sorun, anlaşamama gibi bi durum olur ise yollarını ayırıp yeni adaylarını bekleyecekler.Tabi ki böyle bir durum olursa adaylar kendi arkadaşları arasında gelen talipler için de konuşup yorum alacaklar her ne kadar kendi kararlarını dinleyerek yol alacak olsalar da arkadaşlarının görüp kendisinin görmediği yönleri öğrenmek için yorumları alacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü