Emre Matraş kimdir merak ediliyor! Matraş derinin veliahtı beş parasız

Emre Matraş kimdir merak ediliyor! Matraş derinin veliahtı beş parasız

Emre Matraş pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Matraş derinin veliahtı olan Emre Matraş son günlerde katıldığı canlı yayınlarda yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Karısından boşanmak için bütün servetine haciz konduğunu söyleyen Emre Matraş 5 parasız kaldığını açıkladı.

Emre Matraş kimdir merak ediliyor! Matraş derinin veliahtı beş parasız

Emre Matraş pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Matraş derinin sahibi Emre Matraş bugün yaptığı açıklama ile gündeme oturdu. 13 yıllık eşi Hale Keleş'ten boşanan Emre Matraş boşanma davası ile birlikte bütün mal varlığına haciz konduğunu söyledi. 50 milyon dolarlık serveti olduğunu fakat cebinde 5 lirası olmadığını söyleyen Emre Matraş pek çok kişi tarafından merak ediliyor. 

​Matraş derinin veliahtı Emre Matraş'ın açıklamaları herkesi şaşırttı. 13 yıl evli kaldığı Hale Keleş'ten boşanan Emre Matraş bütün mal varlığına haciz konulduğunu söyledi.
 

50 milyon dolarlık servetine kavuşmak için hukuk savaşı veren bir dönemin deri kralı Emre Matraş, Renkli Sayfalar'a konuk oldu.

Evlilikleri bir türlü rayında gitmeyen ve Hale Keleş'ten iki, Yeşim Erçetin'den ise bir kızı olan, Matraş Deri'nin eski veliahtı Emre Matraş, önceki gün bir park köşesinde objektiflere takıldı. Şu an çalışmadığını, hatta borç batağında olduğunu söyleyen Matraş, varlıklı hayatına dönmek için amcasına açtığı miras davasının sonucunu bekliyor. Matraş, zamanında psikolojik destek aldığını da söyledi.


11 LİRALIK İLACINI BİLE ALAMADI
Bir dönem Türkiye'nin zengin iş adamlarından biri olan Emre Matraş, şimdilerde sefalet dolu bir hayat sürüyor. Sabah gazetesinden Okan Filizçay'ın haberine göre annesinin 11 liralık ilacını dahi alamadığını söyleyen Matraş, bu durumdan dolayı merhum babasının aldığı antikaları sattığını açıkladı. Dört yıl önce geçimini sağlayabilmek için taksi şoförlüğü yapan eski iş adamı, biten evlilikleriyle ilgili de itiraflarda bulundu.

AKBİL DOLDURACAK PARAM YOK"
Emre Matraş, 19 Ekim'de gerçekleşecek davanın lehine sonuçlanması halinde soyadını değiştireceğini dile getirirken sözlerine şöyle devam etti: "200 bin dolarlık arabalar kullanıyordum ama şu an Akbil dolduracak para bulamıyorum. Diğer yolculardan rica ediyorum."'Garson olmak istedim işe bile almadılar'     
 
Matraş Deri'nin veliahtı Emre Matraş, 2 kızının annesi, 13 yıllık eşi Hale Keleş'ten boşanıp manken Yeşim Erçetin'le evlenmişti. Hale Keleş boşanmak için Emre Matraş'tan değeri 20 milyon doları bulan mal ve para istedi. İstekleri önce kabul eden, şimdi de isyan eden Emre Matraş, Kanaltürk'teki 2. Sayfa'da eski eşine şöyle ateş püskürdü. "Babam vefat edince 3 amcam beni mirastan mahrum etmek istedi. Karşılıklı davalar açıldı. Kazandım. Şirketin hissedarı olarak 50 milyon dolar alacağım var. Ama cebimde 5 TL yok. Bu paraya bile muhtaç durumdayım. Çünkü eski eşim bu parayı bildiği için boşanırken benden Türkiye Cumhuriyeti tarihinde hiçbir boşanma davasında görülmemiş şeyler istedi. Sonra avukatıyla parama haciz koydurdu. Varlık içinde yokluk çekiyorum. Eşim Yeşim'in parasıyla geçiniyorum. Onun evinde oturuyorum, arabasını kullanıyorum. Garsonluk yapmak istiyorum, 'Sen Matraş Deri'nin sahibisin. Milyon dolarlık adamsın. Olmaz' deyip işe bile almıyorlar. Perişanım."
 
'Sen Kral Faruk'un kızı mısın?' 

Emre Matraş sözlerine şöyle devam etti: "Hakim bile bizi boşarken 'Meslek hayatımda ilk kez böyle bir davaya tanık oldum. Bu resmen bir insanın ölüm fermanı gibi bir şey. Çocuğun canını alıyorlar. Resmen hapis cezası gibi' dedi. Eski eşime buradan seslenmek istiyorum; 'Sen benden önce nasıl bir hayat sürüyordun ki, benden bunları isteyebiliyorsun? Sen Kral Faruk'un kızı mısın? Ben seni saraydan mı çıkardım söylesene? İki kızım için kalbimi söküp veririm. Ama senin için 'hayır'. Babamdan miras kalınca bunu fırsat bilip benden mal kaçırmaya çalışıyorsun. Ama ben de davalar açıyorum. Önce eski eşime, onun avukatına manevi tazminat davası açacağım. Ayrıca mahkeme kararıyla soyadımı değiştireceğim. İstemiyorum artık beni mirastan mahrum edenlerin soyadını..."
 
'O imzayı atmasaydım cezaevine girecektim'

Emre Matraş "Boşanırken o malları vereceğinize dair kağıdı neden imzaladınız?" sorusuna da şu cevabı verdi: İmzalamasaydım şu an cezaevindeydim. Çünkü eşim 'Yalvarırım boşanalım' dediğimde karşıma geçip 'İstediklerimi vermezsen boşanmam' diyordu. Bir de üzerine geceyarısı ya da sabaha karşı eve geliyor, hesap bile vermiyordu. Cinnet geçirme noktasına gelmiştim. Az daha ona bir zarar verecektim. Öldürmezdim tabii, ama bir kavga anında sakat bırakabilirdim. Bundan korktum. Sonra cezaevi, pişmanlık vs... Çocuklarımın annesine zarar vermemek için psikolojik baskı altında imza attım. Malların hepsini alamaz. Karşı dava açmaya hazırlanıyoruz."

emre matraş emre matraş kimdir emre matraş babası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü