Reklamı Geç

Emel Sayın'dan Tarık Akan'a sevgili mesajlı veda

Dün gece hayatını kaybeden Tarık Akan'ın ardından sevenleri taziye mesajlarını yayınlamaya ve sanatçıya veda etmeye devam ediyorlar.Bu veda mesajlarından biri de Emel Sayın'dan geldi.Tarık Akan ile uzun bir süre aşk yaşayan şarkıcı Sayın sosyal medya hesabından veda paylaşımda bulundu.

Emel Sayın'dan Tarık Akan'a sevgili mesajlı vedaEmel Sayın dün Twitter'a dört yıl aşk yaşadıkları Tarık Akan'la eski bir fotoğraflarını koyup, "Güle güle güle sevgili... TARIK" yazdı.
Tarık Akan aşk hayatıyla çok az gündeme gelmişti. Çünkü bu konuda yıllarca konuşmadı.
Bir kez isim vermeden şöyle demişti:
"Hep aşık delikanlıyı oynamıştım ama aşkı yaşamamıştım. Sonunda sırılsıklam aşık oldum. Önce aramızdaki elektriğe engel olmaya çalıştık. Hele o çok direndi. Ancak aşka set çekilmiyor. Tam dört sene sürdü."

emel sayın ile tarık akan aşk yaşadı mı

GÜLE GÜLE SEVGİLİ"
O kadının Emel Sayın olduğu hep iddia edildi ama o doğrulanmadı. Emel Sayın yıllar sonra aşk yaşadıklarını açıkladı. "Ondan sonra hiç aşk yaşamadım" dedi. Emel Sayın dün Instagram'a eski bir fotoğraflarını koyup: "Güle güle güle sevgili... TARIK" yazdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ECE     2016-09-19 SEVMAK NEDIR BILIRMISINIZ DIE ONLARA SORUN ONLARINKI ASK SONU OLMYAN COK ISTERDIM ONLARIN EVLENMESINI
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia
Ümran bebek öldü mü? Annesi babası yaşıyor mu merak edildi
Ümran bebek öldü mü? Annesi babası yaşıyor mu merak edildi