Ebru Şallı yerine eski eşi ile birlikte...

Ebru Şallı yerine eski eşi ile birlikte...

Ebru Şallı ile yeni bir aşka yelken açan Cem Yılmaz yaptığı açıklama ile sevgilisini kızdıracağa benziyor. Tarkan konserine eski eşi Ahu Yağtuğ ile katılan Cem Yılmaz, Yılmaz, "Küçük şeylerden mutlu olmaya çalışıyoruz. Bu yaz fazla dinlenemedim" diye konuştu.

Ebru Şallı yerine eski eşi ile birlikte...

Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu’dan vazgeçemiyor! Ebru Şallı ile geçen haftalarda sürpriz bir aşka yelken açan Yılmaz, Tarkan konserine yeni sevgilisiyle gitmek yerine eski eşini tercih etti. Megastar’ın eğlenceli şarkılarıyla bir an olsun yerinde durmayan iki eski eşin keyifli halleri objektiflerin kadrajından kaçmadı. 

Küçük mutluluk 

Yazın ortasında oğlu Kemal için de daha önce  birçok kez bir araya gelen hatta barışacakları iddia edilen ikilinin bu yeni kareleri ise kafaları karıştırdı. Basınla sohbet eden Yılmaz, "Küçük şeylerden mutlu olmaya çalışıyoruz. Bu yaz fazla dinlenemedim" diye konuştu. Yılmaz, Tarkan’ın ‘Cem'cim nerelerdesin, iki yıldır konserlerimde seni göremiyorum" sözlerine öpücük göndererek yanıt verdi. 

Tek yürek olacağız!

Tarkan ikinci konserini önceki akşam Harbiye'de gerçekleştirdi. Sanatçı, ‘’Bizi bir araya getiren sanat ve müzik. Ben inanıyorum. Tek yürek olacağız" dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü