Doğmamış çocuğuna mektup yazdı!

Doğmamış çocuğuna mektup yazdı!

2015 yılında Necat Gülseven'le evlenen Ebru Yaşar doğumu için gün sayıyor. İlk kez hamile hali ile sosyal medyaya bir fotoğrafını yükleyen Yaşar fotoğrafın altına duygusal bir not yazdı. Ebru Yaşar çocuğu için " Hayatımızın merkezinin değişmesine birkaç gün var. Bu ağacın meyve vermesi, ailemizin taçlanması, başka bir hayata merhaba demenin arifesindeyiz şimdi. Dört gözle, hasretle, aşkla bekliyoruz" yazdı.

Doğmamış çocuğuna mektup yazdı!

2015 yılında işadamı Necat Gülseven'le evlenen Yaşar, önceki gün ilk kez hamile haliyle bir fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Kuzeni Aslı Öztürk'ün yeni yıl için özel hazırladığı kırmızı hamile tuvaletiyle poz veren sanatçının karnı ilk kez bu kadar net göründü. Sanatçı, eşi Necat Gülseven'le birlikte poz verdiği karenin altına ise duygu dolu sözler ekledi. Heyecanlı anne adayı, Şubat ayında dünyaya gelmesi beklenen bebeğine hitaben şunları yazdı:

'DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ'

"Doğmamış evlada... Az kaldı... Yaklaşık yedi ay önce aldığımız o haberle, bir anda içine düştüğümüz rüyanın gerçek olmasına, anne-baba olmaya az kaldı. Hayatımızın merkezinin değişmesine birkaç gün var. Bu ağacın meyve vermesi, ailemizin taçlanması, başka bir hayata merhaba demenin arifesindeyiz şimdi. Dört gözle, hasretle, aşkla bekliyoruz. 'Evlat' deyip bağrımıza basmak için gün sayıyoruz. Bu birlikte, ailece ilk fotoğrafımız olsun istedik. Hayırla, duayla, merakla bekliyoruz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü