Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul'un 72. bölümü heyecanla beklenirken seyirciyi üzen bir haber geldi. Diriliş Ertuğrul 72. bölümünün, reklam fiyatlarının yeniden belirlenmesi ve kanal yöneticileriyle reklam verenlerin yeniden anlaşma masasına oturması sebebiyle yayınlanmadığı da bir diğer gündem konusu olarak yerini alıyor.

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanının yayınlanması beklenirken gündeme gelen gelişme, takipçilerinin moralini bozdu. Dizinin yayınlanacağı saati her hafta ilgiyle bekleyen takipçiler, birkaç gün önce Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanının neden yayınlanmadığını gündeme getirmişti.

Sabah'n haberinde yer alan bilgilere göre, 11 Ocak Çarşamba günü yayınlanması beklenen Diriliş Ertuğrul 72. bölümünün, reklam fiyatlarının yeniden belirlenmesi ve kanal yöneticileriyle reklamverenlerin yeniden anlaşma masasına oturması sebebiyle yayınlanmadığı da bir diğer gündem konusu olarak yerini alıyor. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Akıl ve Gönül arasında Civardaki tehlikelere karşı güçlerini birleştirmeleri gerektiği düşüncesiyle Candar Bey, Ertuğrul Bey’e kızıyla evlenmesi teklifinde bulunmuştur. Beklemediği bir teklifle karşılaşan Ertuğrul Bey, şimdi Candar Bey’le Halime arasındadır. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul Bey nasıl bir karar verecektir? Davetsiz Misafir Ertuğrul Bey pazarın hâkimiyetini ele geçirdikten sonra siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir. Toy meclisine gelen davetsiz misafir Sadettin Köpek yeni sorunların temelini atacaktır. Siyasi bir gerilimin ortasında kalan Ertuğrul Bey beklemediği bu hamleyle zor duruma düşmüştür. Bu zor durumdan nasıl yol izleyerek kurtulacaktır? Dinmeyen ihtiras Ural sinsi planlarına ara vermeden devam etmektedir. Batuhan’ın getireceği haberle şoke olan Ural Ertuğrul Bey’i zor durumda bırakacak yeni tuzağını kurmuştur. Ona göre bu tuzak, ona hem altın hem de pazarın anahtarını getirecektir. Peki Ural’ın bu hamlesi başarıya ulaşabilecek midir?

diriliş ertuğrul diriliş ertuğrul ne zaman yayınlanacak diriliş ertuğrul yeni bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü