Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı 28 Aralık (71.bölüm) Ertuğrul'un kararı!

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı 28 Aralık (71.bölüm) Ertuğrul'un kararı!

Diriliş Ertuğrul 71.bölüm fragmanı yayınlandı. Candar Bey kızı Aslıhan ile Ertuğrul'un evlenmesini ister. Ertuğrul o anda hayatının şokunu yaşarken bir anda iki boy arasında ipler geriliyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde heyecan dolu anlar yaşanıyor.

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı 28 Aralık (71.bölüm) Ertuğrul'un kararı!

Diriliş Ertuğrul son bölümde muhteşem anlar yaşanıyor. Hanı ele geçiren Ertğrul büyük bir zafere imza atmıştır. Ertuğrul'un bu başarısı Ural'ın sonunun geldiğini düşünmesi son hamlesi ile herkesi şok etti ve bir anda kahraman ilan edildi. Simon'un ölümü Ural'ın yeniden doğmasına neden oldu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şüphesiz Allah Sana Fethi Vadetti…
Simon, Turgut’un sadakatini kullanarak Ertuğrul’u zehirlemiş, ancak Ertuğrul bu suikasttan kurtulmayı başarmıştı. Bu suikast girişimini kendi lehine kullanarak Hanlı Pazar’ı basmaya karar veren Ertuğrul Bey, bu baskında başarılı olup Hanlı Pazar’ı feth etti. Kayıların baskın yapacağından haberdar olan Simon, Ertuğrul’a rağmen Turgut’tan ve tüm Kayılardan Maria’nın intikamını alamadan öldü.

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanı yayınlandı!
 
Akıl İle Gönlün Mücadelesi…
Ertuğrul Bey’in sırrını saklamak zorunda olan Halime, Hayme Ana’nın Ertuğrul için döktüğü gözyaşları karşısında zor anlar yaşamaktadır. Hayme Ana’nın gözyaşları ve Ertuğrul’un planı arasında sıkışıp kalan Halime, Ertuğrul Bey’in sırrını korudu.  Bunun yanında öldü zannedilen Ertuğrul Bey’i yeniden karşısında gören Kayıların tepkisi büyük sevince neden oldu. 


 
Gerçek Gözyaşlarına Karışan Timsah Gözyaşları…
Ertuğrul Bey içi yaş döken tek oba Kayı Obası değildir. Çavdar Obası da Ertuğrul’un beklenmedik ölümünün yasını tutmaktadır. Ancak Kayıların bu zor durumundan dahi faydalanmayı amaçlayan Ural hangi stratejinin peşindedir?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü