Diriliş Ertuğrul var mı yok mu? Diriliş yeni bölüm ne zaman?

Diriliş Ertuğrul var mı yok mu? Diriliş yeni bölüm ne zaman?

Diriliş Ertuğrul bugün var mı izleyici merak ile bunu bekliyor. Yeni haftada dizilerin yeni bölümü yayınlanmadı. Diğer kanallardaki diziler yayınlanmıyor TRT 1 ekranlarındaki bir dizinin yayınlanması şaşırttı. Diriliş yeni bölüm gelecek hafta yayınlanacak.

Diriliş Ertuğrul var mı yok mu? Diriliş yeni bölüm ne zaman?

Diriliş Ertuğrul dizisinin fenomenleri bu hafta yayınlanacak bölümün fragmanını beklerken üzücü haber TRT'den geldi.Diriliş Ertuğrul dizisi biter bitmez bir sonra ki haftanın fragmanı hemen yayınlanıyordu fakat fragmanın neden yayınlanmadığı ortaya çıktı.

TRT ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi olan Diriliş Ertuğrul 72.bölümü önümüzdeki hafta yayınlanmayacak. Sevilen dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı ise büyük merak konusu oldu.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜ NEDEN YOK?


Her yıl olduğu gibi, bu sene de yeni yılın ilk haftasında iddialı yapımlar reklam nedeniyle ekrana gelmeyecek. Yeni yılda reklam fiyatlarının yeniden belirlenmesi ve kanal yöneticileriyle reklam verenler arasında anlaşmalar yapılması nedeniyle, ilk hafta pahalı yapımlar ekrana gelmiyor.
Bunların en başında ise TRT'nin en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul geliyor. Dizinin önümüzdeki seyirci ile buluşması bekleniyor
 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 72. YENİ BÖLÜM BU HAFTA YAYINLANMAYACAK MI?

Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması bu hafta ekrana gelmeyecek mi sorusunu gündeme getirdi. Yılbaşı haftası olmasından dolayı bu hafta birçok dizinin yeni bölümleri yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul dizisinin de bu hafta ekrana gelmeme ihitmali yüksek gibi duruyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Akıl ve Gönül arasında Civardaki tehlikelere karşı güçlerini birleştirmeleri gerektiği düşüncesiyle Candar Bey, Ertuğrul Bey’e kızıyla evlenmesi teklifinde bulunmuştur. Beklemediği bir teklifle karşılaşan Ertuğrul Bey, şimdi Candar Bey’le Halime arasındadır. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul Bey nasıl bir karar verecektir? 

Davetsiz Misafir Ertuğrul Bey pazarın hâkimiyetini ele geçirdikten sonra siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir. Toy meclisine gelen davetsiz misafir Sadettin Köpek yeni sorunların temelini atacaktır. Siyasi bir gerilimin ortasında kalan Ertuğrul Bey beklemediği bu hamleyle zor duruma düşmüştür. Bu zor durumdan nasıl yol izleyerek kurtulacaktır? 

Dinmeyen ihtiras Ural sinsi planlarına ara vermeden devam etmektedir. Batuhan’ın getireceği haberle şoke olan Ural Ertuğrul Bey’i zor durumda bırakacak yeni tuzağını kurmuştur. Ona göre bu tuzak, ona hem altın hem de pazarın anahtarını getirecektir. Peki Ural’ın bu hamlesi başarıya ulaşabilecek midir?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü