Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?4 Ocak'ta yayınlanacak mı

Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?4 Ocak'ta yayınlanacak mı

Diriliş Ertuğrul'un bu hafta yayınlanan yeni bölümü izleyicileri yine ekranlara kilitledi.Ertuğrul Gazi bu bölümde Türk beylerini bir araya getirmek için çaba sarfetsede hainler yine buna müsade etmedile ve Ertuğrul Gazi'nin birlik çabasına engel oldular.Dizinin gelecek bölümleri artık birbirinden daha heyecanlı anlara sahne olacak yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz adresimizde olacak

Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?4 Ocak'ta yayınlanacak mı

TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta bomba gibi bir bölüm ile geldi. Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Bey'in zor bir karar vermesi gerekti. Peki seçimi ailesinden mi yoksa davasından yana mı kullandı? Kızı Aslıhan'ı Candar Bey ile evlendirdi mi? İşte son bölüm...

Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 71. BÖLÜM ÖZETİ

Candar Bey civardaki tehlikelere karşı bir haraket etmek için Ertuğrul'a kızı Aslıhan ile evlenmesi yönünde teklifte bulunur. Bu teklif karşısında şaşkına dönen Ertuğrul Bey, Candar Bey ve Halime arasında köşeye sıkışır. Bir tarafta Kayı Obasının geleceği bir taraftanda canından daha çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul'u zor bir karar beklemektedir. Ertuğrul Bey Hanlı Pazar'ın hakimiyetini ele geçirir geçirmez Pazar'da siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir.

Toy meclisine gelen Sadettşn Köpek yeni sorunların fitilini ateşleyecektir. Siyasi açıdan beklemediği bir sorunla karşılaşan Ertuğrul, bu durumdan kurtulmak için nasıl bir yol izleyecektir. Öte yandan sinsi planlarını gizlice sürdüren Ural ise Ertuğrul'u zor durumda bırakacak olan yeni hamlesini yapacaktır. Ural'a göre bu plan hem pazarı ele geçirmesine hemde altına olan hasretini dindirecek olan yeni bir hamle olacaktır.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Akıl ve Gönül arasında Civardaki tehlikelere karşı güçlerini birleştirmeleri gerektiği düşüncesiyle Candar Bey, Ertuğrul Bey’e kızıyla evlenmesi teklifinde bulunmuştur. Beklemediği bir teklifle karşılaşan Ertuğrul Bey, şimdi Candar Bey’le Halime arasındadır. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul Bey nasıl bir karar verecektir? Davetsiz Misafir Ertuğrul Bey pazarın hâkimiyetini ele geçirdikten sonra siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir. Toy meclisine gelen davetsiz misafir Sadettin Köpek yeni sorunların temelini atacaktır. Siyasi bir gerilimin ortasında kalan Ertuğrul Bey beklemediği bu hamleyle zor duruma düşmüştür. Bu zor durumdan nasıl yol izleyerek kurtulacaktır? Dinmeyen ihtiras Ural sinsi planlarına ara vermeden devam etmektedir. Batuhan’ın getireceği haberle şoke olan Ural Ertuğrul Bey’i zor durumda bırakacak yeni tuzağını kurmuştur. Ona göre bu tuzak, ona hem altın hem de pazarın anahtarını getirecektir. Peki Ural’ın bu hamlesi başarıya ulaşabilecek midir?


 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü