Deniz Akkaya Duymayan Kalmasından neden ayrıldı?

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasından neden ayrıldı?

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasın neden ayrıldı herkes bugün bu soruyu sordu çünkü Star Tv ekranlarını açan izleyici Deniz Akkaya şok etti çünkü programdan ayrıldı. Seren Serengil'in yanına kim gelecek kiminle sunacak bilgi henüz yok.

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasından neden ayrıldı?

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasın'dan ayrıldı mı binlerce kişinin merak ettiği konu bu oldu. Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in yorumları ve sunumu ile renk kattığı magazin programında şok eden bir ayrılık yaşandı. Deniz Akkaya programdan ayrıldı bunu da sosyal medya hesabından duyurdu. 

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasın'dan neden ayrıldı? Star TV ekranlarında yayınlanan magazin programı “Duymayan Kalmasın” da yaprak dökümü. Mesut Yar’dan sonra Deniz Akkaya da programdan ayrıldı. Mesut Yar programın içeriğinin çok da kendisine uygun olmadığını düşünerek 3 hafta sonra ayrılmıştı. Deniz Akkaya’da ayrılık nedenini açıkladı.

DENİZ AKKAYA INSTAGRAM HESABINDAN BU PAYLAŞIM İLE DUYURDU AYRILIĞINI

Değerli dostlar;
Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede FENOMEN'e donusturdugumuz DuymayanKalmasın''dan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım.
Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile parallellik gostermektedir;içerik ve konuların işleniş şekli ve formatin gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları,meslek mevzuatlari yaninda ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belkide bir yayıncidan beklenen PROFESYONELLİGİ yerine getirmekte zorlanmamdir.
hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir.
bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan,geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki durusumu burada devam ettiriyorum!benim için yarın yas günüdür;sovda her zaman devam etmemelidir...
Bir süre dinlenip yeni adresimde sizlerle buluşmak üzere enerji topluyor olacağım.
Tekrar tüm ülkeme Allah sabır ve güç versin.iyi günlerde guleryuzlu yayınlarda buluşacağız.

duymayan kalmasın deniz akkaya ile ilgili görsel sonucu

SEREN SERENGİL'DE PARTNERİNİN AYRILDIĞINI BU PAYLAŞIM İLE DUYURDU

Canim partnerim...
Canim denizim
Seni cok ozleyecegim..
Yol arkadasligimiz suresince seni daha iyi tanima firsatim olabildi..
Ne mutlu bana ki senin gibi bir arkadas kazandim..
Fenomen haline gelen programimizi bnm elimde olmayan nedenlerden oturu sensiz yurutmenin eksikligini hissedicem belki ama
Senin yanimdaki tahtin
Bnm artik kalbimdedir..
Ve ben kalbime taht kuran hickimseden gitmem gidemem..
Ve mutlaka yolum birgun yine onunla biryerlerde yeniden kesisir..
O gune kadar kendine iyi bak 
Sana bu sahane yol arkadasligin icin cok tesekkur ederim
Seronu unutma past is past olmayayim

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü