Demet Özdemir ve Yusuf Çim ayrıldı mı Demet Özdemir'in yeni sevgilisi!

Demet Özdemir ve Yusuf Çim ayrıldı mı Demet Özdemir'in yeni sevgilisi!

Demet Özdemir'in adı son günlerde başarılı futbolcu ile Oğuzhan Özyakup ile aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düştü. En son Yusuf Çim ile büyük aşk yaşayan Demet Özdemir 'in ayrılık acısından hemen sonra yeni aşka yelken açtı.

Demet Özdemir ve Yusuf Çim ayrıldı mı Demet Özdemir'in yeni sevgilisi!

Çilek Kokusu isimli dizide ekranlarda bir fırtına gibi esen ünlü çift Yusuf Çim ile Demet Özdemir aynı zamanda büyük aşk yaşamışlardı. Çok sevilen iki ünlü isim yakın zamanda ayrılmışlardı ama bu durum çok fazla haber olmadığı için hala birikte olduğunu düşünen sevenleri Demet Özdemir'in yeni aşk haberlerinden sonra şok oldu. 

'Bir de Bizden Dinleyin' programının yorumcusu Esra Sönmezer, Beşiktaş forması giyen Oğuzhan Özyakup ile oyuncu Demet Özdemir'in yeni bir aşka yelken açtığını söyledi.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Özyakup aşk mı yaşıyor?

Esra Sönmezer, “Beşiktaş’ın yakışıklı futbolcusu son dönemlerin gözde başrol oyuncusu güzeller güzeli Demet Özdemir’e gönlünü kaptırmış. Bir mekanda tanışmışlar. Fakat Demet Özdemir, Oğuzhan Özyakup’a yüz vermemiş. Başta Oğuzhan’ı kabul etmeyen Demet, daha sonra yapılan jestler karşısında ilgisiz kalamamış" ifadelerini kullandı.

Flaş bir iddiada bulunan Sönmezer, "Yaklaşık bir aydır birlikte olan Demet-Oğuzhan ikilisi, büyük aşk yaşıyorlar" dedi.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Özyakup aşk mı yaşıyor?

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

26 Şubat 1992'de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli de doğdu.[1] Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul'a taşınmıştır.

Bengü'nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır.[2] Mustafa Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir [3] İlk TV deneyiminde ise 2013 yılında Fox Tv'de yayınlanan baş rollerini Esra Ronabar , Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide "Aylin" karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide "Alya" karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise "Demet" karakterini canlandırmıştır. Star TV'de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide "Aslı" karakterini canlandırmıştır. Bengü'nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynamıştır.[4] 2016 Haziran ayından itibaren Fox Tv de yayınlanmakta olan No:309 adlı dizide "Lale" karakterini canlandırmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü