Demet Akalın reklam filminden ne kadar aldı İşte o rakam!

Demet Akalın reklam filminden ne kadar aldı İşte o rakam!

Demet Akalın güzelliği ve sesiyle pop müziğinin kraliçesi oldu. Demet Akalın müzikte emin adımlarla ilerlerken aynı zamanda bir çok firmanında peşine düştüğü isim oldu. Güzel sanatlı son olarak bir mobilya firmasının yüzü oldu. Merak edilen şey ise öyle kolay kolay her projeyi beğenmeyen Demet Akalın bu reklamdan ne kadar aldığı bir çok kişi tarafından merak edildi.

Demet Akalın reklam filminden ne kadar aldı İşte o rakam!

Türk Pop müziğinin kraliçesi olan Demet Akalın çıkardığı son albüm ile müzik piyasasına damga vururken aynı zamanda reklamlar filmi ile iyi bir rakama imza attığı kulislerlerde konuşulmaya başlandı.

Okan Kurt ile evliliğinden Hira adında bir kızı olan Demet Akalın aynı zamanda mutheem giden evliliği ile de sosyal medaynın en çok takip edilen ismi olmaya devam ediyor. Hayatının pırlanta dönemini yaşayan Demet Akalın yeni bir firmanın rekllam yüzü oldu. Demet Akalın'ın bir çok konuda ttiz darandığını düşünürsek bu reklam filminden oldukça büyük bir rakama imza attığı iddia ediliyor. 

Kendisine yöneltilen soruları ‘Pırlanta dönemimi yaşıyorum’ şeklinde yanıtlayan Akalın, magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre bu film için 650 bin lira aldı. 

Demet+Akal%C4%B1n+reklamdan+bak%C4%B1n+ne+kadar+kazand%C4%B1

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü