Demet Akalın bu sözlerin altında kalmaz!

Demet Akalın bu sözlerin altında kalmaz!

Türk Pop Müziğinin güçlü seslerinden Demet Akalın ve Hande Yener kavgası yeniden alev aldı. Hande Yener'in yaptığı son açıklamanın ardından Demet Akalın'ın nasıl cevap vereceği merak konusu oldu.

Demet Akalın bu sözlerin altında kalmaz!

Müziğin güçlü sesi Demet Akalın ve güçlü rakipi Hande Yener arasındaki gerilim artıyor. Aralarında sürekli bir yarış olan ünlü ikili son olarak bir reklam filminde rol almış ve aradaki buzlar erimişti.Bu barış dönemi çok kısa sürdü. İkili yeniden birbirlerine göndermelerde bulunmaya başlamıştı. 

Aynı zamanda yeni albüm çıkaran ünlü isimlerin çekişmesi sosyal medyada da devam etti. 

Geçtiğimiz günlerde Hande Yener “Seni çekemeyen ölsün abla” sözüne, “Ölmesin ama sürünsün” karşılığını veren Yener'in yaptığı açıklama sonrasında Demet Akalın sözleri ne olacak merak konusu oldu. İşte Yener'in çok konuşulacağı o açıklama: 

"Demet ile hiçbir problemim yok. Düşmanı değilim. Ama birbirimize gıcık oluyoruz. Elektriğimiz tutmuyor. Daha önce uzattığım zeytin dalını kırdı, bunu yapmayacaktı. Demet’te barışçıl karakter yok. Hayatımı gözetleyip laf sokmaya çalışıyor. Hem İstanbul, hem de Bodrum’da yeni kulüpler açacağım. Bu yoğunlukta onunla uğraşamam. Hülya Avşar’ın söylediği gibi sanatçıdan dost olmuyor"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü