Damat adayını stüdyodan kovdu

Damat adayını stüdyodan kovdu

Star Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'ın sunduğu evlendirme programında bugün ilginç anlar yaşandı. Programa başka bir evlendirme programından katıldığı öğrenilen damat adayını Zuhal Topal, canlı yayında stüdyodan kovdu. Zuhal Topal, damat ve gelin adaylarına uyarıda bulunarak; "Başvuruda bulunurken lütfen yalan ve yanlış beyanda bulunmayın. Gerçekler er ya da geç ortaya çıkıyor" dedi.

Damat adayını stüdyodan kovdu

Hafta içi her gün Star TV'de yayınlanan "Zuhal Topal’la" programında, başka bir izdivaç programdan geldiği ortaya çıkan damat adayı Onur stüdyodan gönderildi.

Geçtiğimiz günlerde izdivaç programları arasında centilmenlik anlaşması yapılmış, programlar birbirlerinden gelen gelin ve damat adaylarını almayacaklarına dair anlaşmışlardı. 

"Başka bir programa katıldınız mı?" sorusuna olumsuz yanıt verdiği ortaya çıkan damat adayı Onur, Ezgi’ye talip olarak “Zuhal Topal’la” programına geldi. Damat adayının daha önce bir izdivaç programına katıldığının ortaya çıkması üzerine sunucu Zuhal Topal, Ezgi’nin karar anını beklemeden damat adayını stüdyodan gönderdi. 

Zuhal Topal, damat ve gelin adaylarına uyarıda bulunarak; "Başvuruda bulunurken lütfen yalan ve yanlış beyanda bulunmayın. Gerçekler er ya da geç ortaya çıkıyor" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü