Daha boşanmadan gizemli erkek arkadaşı ile...

Daha boşanmadan gizemli erkek arkadaşı ile...

Rafet El Roman ile evliliği de boşanması da olay olan Ceren Kaplakarslan gizemli erkek arkadaşı ile görüntülendi. Rafet El Roman ile boşanmanın eşiğinde olan Kalpakarslan yeni erkek arkadaşı ile Arnavutköy'de yakalandı. Gazetecileri karşısında gören Kalpakarslan büyük bir panik yaşadı.

Daha boşanmadan gizemli erkek arkadaşı ile...

Rafet El Roman’dan henüz boşanmayan Ceren Kaplakarslan, telefonuna ‘Akila’ diye kaydettiği gizemli erkek arkadaşıyla gecelerde yakalandı. 

Rafet El Roman ile boşanma eşiğinde olan Ceren Kalpakarslan, gizemli erkek arkadaşıyla Arnavuktöy’de yakalandı. Mehmet Ali Erbil ile adı aşk dedikodularına karıştıktan sonra Rafet El Roman’ın boşanma işlemlerini hızlandırdığı Kaplakarslan, fotoğrafları çekilince panik oldu.  

Boşanmaya az kaldı 

Flaşların patlamasıyla erkek arkadaşının yanından ayrılan Ceren, hayatında kimse olmadığının söylese de panik halleriyle görenleri inandıramadı. Kaplakarslan’ın telefonunda gizemli arkadaşını ‘Akila’ diye kaydetmesi dikkatlerden kaçmadı. Rafet El Roman ise aynı saatlerde Nişantaşı’ndaydı. Ceren Kaplakarslan ile ekim ayında boşanma davaları görülecek olan sanatçı, eşinin özel hayatıyla ilgili sorulara “Çıkan hiçbir habere kulak asmıyoruz. Birbirimize mutluluklar diledik. Çok kısa bir süreç kaldı, şuan bir boşanma yok’’ dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü