Çoçuklarının ismini açıkladılar

Çoçuklarının ismini açıkladılar

Geçtiğimiz sezon 'Kısmetse Olur' evinde tanışan ve ilişkilerini evliliğe taşıyan Nur-Batuhan çifti, programın yeni sezonuna konuk oldu. Çift olacak çocuklarının ismini yarışmada açıklayarak herkesi şaşırttılar. Batuhan, "Bir sene sonra sözünü aldım" diyerek, ikinci çocuğun müjdesini verdi.

Çoçuklarının ismini açıkladılar

'Kısmetse Olur'un iki eski yarışmacısı Nur Erkoç ile Batuhan Cimili, yarışmacı çiftlerin evini ziyaret etti.Geçtiğimiz sezon 'Kısmetse Olur' evinde tanışan ve ilişkilerini evliliğe taşıyan Nur-Batuhan çifti, programın yeni sezonuna konuk oldu.

Kırmızı Oda'da çarpıcı açıklamalarad bulunan çift, kızlarının ismini 'Aselhan' olarak duyurdu. Bu kararı Nur'un verdiğini belirten Batuhan, 'Han' ekinin kendisinden geldiğini söyledi. Nur, ismin sonuna ek getirmekten hoşlanmadığını belirtse de, Batuhan'ı hevesini kırmamak için bu ismi seçtiğini söyledi. 'Ase'in anlamı ise 'Cennette akan bal ırmağı' olarak açıklandı.


Yarışmacılar ile sevincini paylaşan Batuhan, yaşadığı hayal kırıklığını da ağzından kaçırdı. Cinsiyeti kız olarak belirlenen çocuğu için "Hayaller iptal, hayata devam" diyen Batuhan, "Çocukluğumdan beri oğlum olsun istiyorum" ifadelerini kullandı.

Batuhan, "Bir sene sonra sözünü aldım" diyerek, ikinci çocuğun müjdesini verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü