'Çıkar başörtünü giy mini eteğini'

'Çıkar başörtünü giy mini eteğini'

Nihat Doğan ile Hanife arasında ki gerilim devam ediyor. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden Nihat Doğan'a taş atan Hanife bugün cevabını aldı. Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Nihat Doğan, Hanife'ye 'Çıkar başörtünü giy mini eteğini ondan sonra ne yapıyorsan yap' dedi.

'Çıkar başörtünü giy mini eteğini'

İzdivaç programlarının gedikli yarışmacısı Hanife hakkında yeni bir olay daha yaşandı. Geçtiğimiz gün kendini eleştiren Nihat Doğan'a gönderme yapan Hanife'ye Doğan'ın cevabı gecikmedi. Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Nihat Doğan açtı ağzını yumdu gözünü. 

Sosyal medya hesabı üzerinden Nihat Doğan'a "Bazı konuşmakla yaşamak arasına sıkışmış insanların beni incitmeye çalışan yorumlarına üzülmüyorum. Yorum yapan şahıs ortada, zihniyet ortada" çıkışıyla karşılık veren Hanife herkesi şaşırtmıştı. 

Hanife'nin bu göndermesinin ardından bugün Nihat Doğan çok sert bir açıklama yaptı. Hanife'nin içkili mekanlara gittiğini ve hergün yeni bir erkek ile sarmaş dolaş dans ettiğini söyleyen Doğan 'Çıkar başörtünü giy mini eteğini istediğini yap' diyerek tepkisini gösterdi. 

Doğan, "Bu programlar emperyalizmin en önemli kodlarındandır. Toplumu yozlaştırıyorlar. Bu vebal sunucuyu da, yapımcıyı da bağlıyor. Dini değerleri yerle yeksan eyliyorsunuz. Bu dünya için yaşıyorlarsa, bu dünya onların dünyası... İstedikleri gibi yaşasınlar. O başörtü sadece başını örtmek için değil, nefsini örtmek içindir. Sen erkeklerle, içkili ortamlarda eğleniyorsun. Bir gün o erkekle, bir gün bu erkekle dans ediyorsun. Bari çıkar başörtünü, giy mini eteğini istediğini yap. Daha az günah işlemiş olursunuz" ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü