Ceylan Çapa kimdir ne iş yapar İdo'ya fena atarlandı!

Ceylan Çapa kimdir ne iş yapar İdo'ya fena atarlandı!

Ceylan Çapa ve İdo Tatlıses arasındaki gerilim artıyor. Ceylan Çapa'nın söylediği laf üzerine İdo dün sosyal medyada kim olduğunu uzun uzun anlattı. Ceylan Çapa'nın bu tavrı sosyal medyada da büyük tepki aldı. Peki Ceylan Çapa annesinin ve babasının adının haricinde ne iş yapar merak ediliyor.

Ceylan Çapa kimdir ne iş yapar İdo'ya fena atarlandı!

Ceylan Çapa ve İdo Tatlıses arasındaki atışma sosyal medyada büyük yankı alırken aynı anda İdo Tatlıses kendi resmi hesabından açıklama yaptı. Bakalım bunun üzerine Ceylan Çapa ne diyecek merak ediliyor. 

Sosyetik güzel Ceylan Çapa İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile aşk yaşadığı haberlerini yalanlarken" İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum" demesi ortalığı karıştırdı. Hem İbrahim Tatlıses hem de İdo, Ceylan Çapa'ya ağır bir cevap verdi.

İdo Tatlıses geçen ay sosyal medya hesabından takip ettiği ve paylaşımlarını beğendiği Ceylan Çapa ile aşk yaşadığı dedikodularını yalanlamayıp "Böyle bir şey olursa ilk sizin haberiniz olur" açıklamasında bulundu.

CEYLAN ÇAPA: "İSMİ NEYDİ?"

Ceylan Çapa ise bu haberler için " 1 aydır Hong Kong'daydım, İstanbul'a daha yeni döndüm. O kişiyi hayatımda görmedim. Ortak arkadaş çevremiz bile yok. İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum" dedi.

İdo Tatlıses ve İbrahim Tatlıses'ten Ceylan Çapa'ta sert cevap!

İDO TATLISES: "NEYSE BİRİLERİ DAHA DUYMUŞ OLDU"

Bu sözler üzerine İdo Tatlıses, Instagram sayfasından Ceylan Çapa'ya böyle cevap verdi:

Şükürler olsun ki İbrahim Tatlıses'in ve Derya Tuna'nın oğlu olarak gözümü açtığım hayata 1-0 önde başladım. Bu konuda mütevazilik edemicem Allah'ın yazdığı bu! Hamdolsun ki önce Allah'ın sonra babamın sayesinde 19 yaşıma kadar maddi ve manevi olarak en güzel hayatı yaşadım. O yaştan sonrada manevi olarak ailemin gücü herzaman arkamda ve maddi olarak Rabbim'in izniyle kendi imkanlarımla yaşamaya devam ediyorum. Bu kadar özelimi kimse bilmeye bilir kabulümdür. Ailem ve benimle tanışmıyor olabilirler bu da kabulümdür. Ama duymamış olmaları?? Neyse birileri daha duymuş oldu... Bizi bilenlere ve bilmeyenlere sevgi ve saygılarımla.

CEYLAN ÇAPA ile ilgili görsel sonucu

İBRAHİM TATLISES: "GEZME CEYLAN BU DAĞLARDA"

Ceylan Çapa İdo Tatlıses ile dalga geçti; baba oğul çok kızdı. Ceylan Çapa'nın bu sözlerine alınan İbrahim Tatlıses ise Instagram sayfasından ceylan avlayan bir aslan çizimi paylaşarak " Gezme CEYLAN bu dağlarda seni avlarlar" yazdı.

CEYLAN ÇAPA KİMDİR?

Sosyetenin güzel ismi Ceylan Çapa cemiyet hayatının önde gelen işletmecilerinden olan Şebnem ve Celal Çapa'nın kızıdır. 27 yaşında olan Ceylan Çapa 1,70 cm boyunda ve 70 kilo ağırlığında. Konservatuar mezunu olan Ceylan Çapa 2 yıl Londra'da 2 yıl da Viyana'da müzik ve opera eğitimi aldı. Çello ve piyano çalmayı biliyor.

En büyük aşkı moda olan Ceylan Çapa şuan sadece moda ile ilgileniyor. Tüm moda haftalarını takip eden Ceylan Çapa'nın elinden moda dergileri düşmüyor. 

CEYLAN ÇAPA ile ilgili görsel sonucu

ÖZEL HAYATI

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile evlilik yolunda ilerlerken ani bir kararla ayrıldıklarını duyuran Ceylan Çapa, sonralarda Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Selim’i Engin Öztürk ile anıldı. Hatta bu ilişkinin mimarının Merve Boloğur olduğu söyleniyor.

ceylan çapa burak özçivit ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü