Cem Ebru'ya çok yaradı!

Cem Ebru'ya çok yaradı!

Sinan Akçıl ile 2 yıl aşk yaşadıktan sonra ayrılan Ebru Şallı geçtiğimiz hafta Cem Yılmaz ile görüntülendi. Cem Yılmaz ile aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı'nın son günlerde işlerinin açıldığı gündeme geldi. Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Ebru Şallı'nın fiyatını iki katına çıkardığı magazin kulislerinde konuşuluyor.

Cem Ebru'ya çok yaradı!

Sinan Akçıl ile sansasyonel bir aşk yaşayan Ebru Şallı, Cem Yılmaz'da aşkı buldu. Geçtiğimiz haftalarda Cem Yılmaz ile Çeşme'de görüntülenen Ebru Şallı'nın bu aşk ile birlikte işlerinin hayli açıldığı gündeme geldi. 

Yeni ilişkisiyle birlikte magazin gündeminin ilk sırasına oturan Ebru Şallı'ya mankenlik, sunuculuk, AVM'lerde tanıtım ve program teklifleri yağıyor.

Uzun zamandır Sinan Akçıl’la yaşadığı aşkla gündemde olan Ebru Şallı, 3 ay önce bir daha barışmamak üzere ünlü popçudan ayrıldı. Ayrılık sonrası çok fazla açıklama yapmayan Şallı, Çeşme’de Cem Yılmaz’la görüntülenince herkesi şaşırttı.
Akçıl’dan 3 ay önce ayrılan Ebru Şallı son 2 haftadır Cem Yılmaz ile aşk yaşıyor. Yeni ilişkisiyle birlikte magazin gündeminin ilk sırasına oturan Ebru Şallı’ya mankenlik, sunuculuk, AVM’lerde tanıtım ve program teklifleri yağıyor. Ebru Şallı’nın bu aşk sayesinde ücretini artırdığı da söyleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü