Canlı yayında eteğini kaldırıp

Canlı yayında eteğini kaldırıp

Tv8'de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. İşte Benim Stilim yarışmasında Dilara isimli yarışmacı Aleyna'dan eteğini açmasını istedi. Aleyna Eroğlu da eteğini havaya kaldırıp içindekini gösterdi. Programı izleyen seyirciler olay karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadılar.

Canlı yayında eteğini kaldırıp

Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert'in jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Bugün ekrana gelen İşte Benim Stilim'in yeni bölümünde izleyenleri hayretler içinde bırakan bir olay yaşandı. 

Geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim yarışmasında yarışmacılar birbirlerine ağıza alınmayacak küfürler ederek stüdyoda mahalle kavgası etmişlerdi. Bugün yaşanan olayda izleyenleri bir kez daha şok etti.  İşte Benim Stilim yarışmasında Dilara isimli yarışmacı Aleyna'dan eteğini açmasını istedi. Aleyna Eroğlu da eteğini havaya kaldırıp içindekini gösterdi.
 
İşte Benim Stilim yarışmasında mini eteğiyle boy gösteren Aleyna Eroğlu isimli yarışmacı öyle birşey yaptı ki, onu izleyenlerin gözleri yuvalarından fırladı.
 
DİLARA ETEĞİNİ AÇMASINI İSTEDİ
 
Aleyna Eroğlu mini etekli kombiniyle podyuma çıktı. Eteğinin hafif kabarık durmasından dolayı içinde ne olduğunu merak eden Dilara, Aleyna'dan eteğini açmasını istedi.
 
KALDIRIP GÖSTERDİ
 
Arkadaşının isteğini hemen yerine getiren Aleyna Eroğlu bir anda eteğini havaya kaldırdı ve altında ne olduğunu gösterdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü