Caner Toygar kimdir ne iş yapar Esra Erol'a flaş transfer

Caner Toygar kimdir ne iş yapar Esra Erol'a flaş transfer

Esra Erol'un yeni ekibine flaş bir isim katıldı.2003 yılında evlilik programı ile yıldızı parlayan ve Tülin ile ilişkisi büyük ilgi gören Caner Toygar Esra Erol'un programında artık görev alacak.Caner'in transferi ile büyük bir güç kazanacak olan program adından sıkça bahsettireceğe benziyor.

Caner Toygar kimdir ne iş yapar Esra Erol'a flaş transfer

2003 yılında ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, gelin adayı Tülin Koca ile yaşadığı aşk olay olmuştu.
Caner Toygar, 1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra eğitimine devam etmedi. 2012 yılında ağabeyi Tamer Toygar’ı kalp krizi sonucu kaybetti.


Caner Toygar, 2003 yılında ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, gelin adayı Tülin Koca ile yaşadığı aşk olay olmuştu. Caner, aynı yıllarda katıldığı canlı yayınlanan bir programda kafasında bardak kırarak akıllara kazınmıştı.
2009 yılında bir de “Naber Fıstık” adlı müzik albümü çıkarmıştır.
Evlilik programın ardından önce oyunculuğu deneyen ardından ise Ataşehir’de bir oto sanayi sitesinin yanında küçük bir köfteci dükkânı açan Caner, beklediği ilgiyi göremeyince yeni bir sektöre yönelerek arkadaşlık sitesi açtı. Hala bekar olan Caner Toygar, yeni evlenecek veya evlenmiş olan çiftlere bilgi birikimini aktaracak.

2016 yılında Amasya’da çekilen ve Yaşar Alptekin’in de oynadığı “Lanetli Anahtar” filminde cinlerle arası iyi olan bir adamı oynadı.
Filmleri ve Dizileri :
2016 – Lanetli Anahtar (cinci)(Sinema Filmi)
2005 – Kaynana Semira (Caner) (TV Dizisi)
Albümleri :
2009 – Naber Fıstık

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
şihmirat     0000-00-00 Caner aby lutfen bana selam gonder Turkmenistanin başkenti Aşgabat da yaşiyorum lutfen ne olur !!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü