Caner Toygar kimdir- Kaç yaşında merak ediliyor! Esra Erol'da Caner Berke'ye geri dönecek mi

Caner Toygar kimdir- Kaç yaşında merak ediliyor! Esra Erol'da Caner Berke'ye geri dönecek mi

Esra Erol'un programında taliplerini arayan Caner Toygar pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Bir dönem Gelinim Olur musun yarışmasına katılan Caner Toygar, Tülin ile yaşadığı aşk nedeni ile yıllarca gündemde kalmayı başarmıştı. Caner Toygar hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle.

Caner Toygar kimdir- Kaç yaşında merak ediliyor! Esra Erol'da Caner Berke'ye geri dönecek mi

2003 yılında evlenme programına katılan Caner Toygar o zamanların en çok takip edilen isimlerinden biri olmuştu. Tulin ile yaşadığı aşk dillere destan olan Caner Toygar yeniden ekrana döndü. Yıllar sonra Esra Erol'un sunduğu İzdivaç programına katılan Caner Toygar taliplerini karşılamaya devam ediyor. Caner Toygar hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle. 

​2003 yılında katıldığı evlilik programında Tulin ile yaşadığı aşk dillere destan olan Caner Toygar yeniden ekranlara döndü. Esra Erol'un programına katılan Caner Toygar pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. 

1 Ocak 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.
Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin'e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.
2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve "Naber Fıstık" isimli albümü çıkarmıştır.
Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir'de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.
FİLMLERİ VE DİZİLERİ
2016- LANETLİ ANAHTAR (Cinci)
2009- ÇİÇEKCİ KIZ (Bar Koruması)
2005- KAYNANA SEMRA (Caner)

Esra Erol’un sunumu ile ekranlara gelen izdivaç programına katılarak yıllar sonra yeniden taliplerini aramaya başlayan Caner Toygar, programda kriterlerini sıraladığı esnada geçmiş yıllarda kafasında bardak kırdığını hatırlatan gelin adayı Bahar hanıma çıkıştı.

Çok sinirlenen Caner, bu konuda çok hassas olduğunu ve konuşulmasından dolayı rahatsız olduğunu ifade etti.

Bir döneme damga vuran 'Benimle Evlenir misin?' programı ile ünlenen ve bir döneme damga vuran Caner Toygar, şimdilerde Esra Erol'un izdivaç programında evlenmek için talibini arıyor.

İSTANBUL'DA YAŞAMAK İSTEMİYOR

Programın son yayınlanan bölümünde kendisi için gelecek gelin adaylarına mesajlar veren Caner, İstanbul'da yaşamak istemediğini belirterek "Akdeniz ya da Ege'de yaşamak istiyorum" dedi.

BARDAK HAREKETİNE ÇOK KIZDI

Ancak aradığı gelin adayı için kriterlerini sıraladığı esnada stüdyodaki gelin adaylarından birinin kafasında bardak kırdığı olayı hatırlatması üzerine Caner çok sinirlendi. Gelin adayını sert bir dille uyaran Caner, "Onu bana hatırlatmayın" dedi.

caner toygar kimdir caner toygar kaç yaşında caner nereli caner berke aşkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tawus     2017-02-10 Oncelikle herkese selamlar benim adym tawus ban turkmenistanda yasiyorum ve caner abi seni ve berke ablayi cok cok cok dunya yuzindeki yersarinin buyuk oldu kadar sezi seviyorum size mutluluklar diliyorum allah sizi hic ayyrmasin cocunuz olsun hep mutlu olsun sizi seviyorum allah sizi korosun
Emıne Gündoğdu     0000-00-00 Caner senı hem oğlum gıbı hemde kardeşim gıbı sevıyorum herkes bırşeyler yaşamış sakın düşme eyılme kıskananlar çatlıyor erışemıyorlar sana sakın üzülme ınançli ınsansın ımtıhanın ağır sabır benım eşimde senın gıbı katı kuralları var ama ben sevıyorum o kurallığı sana bu yazıyı yazmam bıle hata ona göre sevıyorum senı üzülüyorum sana teşke yakın olsa annen bacın kolun kanadın olsam düşünüyorum ama maalesef Allah ıyı ınsanlarla karşilaştırsın senı dın kardeşim üzülme sabır sabır buda geçecek göru
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü