Caner 'Şükran'la sunar..

Caner 'Şükran'la sunar..

Şükran Ovalı ile Caner Erkin'in aşkları dolu dizgin devam ediyor.Beşiktaş'ın yeni transferi Caner Erkin eski eşi Asena Atalay'dan boşandıktan sonra İtalya'ya transfer olmuş buradan tekrar Türkiye'ye Beşiktaş'a dönmüştü.Caner futbol hayatından sonra aşk hayatında da Şükran Ovalı ile yeni bir sayfa açtı.

Caner 'Şükran'la sunar..

Caner Erkin ile Şükran Ovalı yaşadıkları aşkla düşman çatlattı! Erkin, bir kez daha Ovalı için 'Evleneceğim kadın' ifdaesini kullanarak aşkını anlattı.

Mazlum AYDIN 

Son dönemde yaşadıkları büyük aşkla gündemden düşmeyen Caner Erkin ile Şükran Ovalı ikilisi duygularını artık ifade etmekten kaçınmıyor! Sosyal medyadan Erkin, Ovalı’ya hissettiklerini romantik bir açıklamayla dile getirirken önceki gün ise bu duygularını gazetecilerle paylaştı. 

Mutluluk pozu

Adana Yüzevler Kebap’tan çıkarken objektiflere yansıyan çift, mutluluklarıyla düşman çatlattı. Hafta içi "Şükran benim evleneceğim kadın" sözleri hatırlatılan futbolcu "Evet, yine söylüyorum. Şükran, benim evleneceğim kadın" yanıtını verdi. Erkin’in bu sözleri karşısında ise Şükran Ovalı'nın mutluluğu gözlerinden okundu. Birlikte objektiflere poz veren âşıklar, ardından kendilerini bekleyen özel araç ile mekândan ayrıldı. 

Evlenece%C4%9Fim+kad%C4%B1n+%C5%9E%C3%BCkran

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü