Caner ile Berke neden ayrıldı merak ediliyor! Berke Caner'e geri dönecek mi?

Caner ile Berke neden ayrıldı merak ediliyor! Berke Caner'e geri dönecek mi?

Esra Erol ile Evlen Benimle bugün yeni bölümü ile ekrana geldi. Caner ile Berke'nin bir AVM'de çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. Caner, Berke ile yüz yüze konuşulması gereken bir konu olduğu için buluştuklarını söyledi. Berke canlı yayına katılarak Caner ile ilişkisinin tamamen sona erdiğini söyledi. Caner'de Berke ile ilişkisinin devam etmeyeceğini açıkladı.

Caner ile Berke neden ayrıldı merak ediliyor! Berke Caner'e geri dönecek mi?

Esra Erol ile Evlen Benimle bugün bomba gibi bir bölüm ile ekrana geldi. Geçtiğimiz günlerde ayrılan Caner ile Berke'nin bir AVM'de buluştukları öğrenildi. Bir inat yüzünden ilişkilerini bitiren Caner ile Berke'nin yan yana görülmesi herkesi heyecanlandırdı. 

Berke canlı yayına katılarak Caner ile yüz yüze konuşmaları gereken bir konu olduğu için buluştuklarını söyledi. Telefonda Berke ile konuşan Pamuk, Caner'e ikinci bir şans vermesini istedi. 

 

2003 yılında evlenme programına katılan Caner Toygar o zamanların en çok takip edilen isimlerinden biri olmuştu. Tulin ile yaşadığı aşk dillere destan olan Caner Toygar yeniden ekrana döndü. Yıllar sonra Esra Erol'un sunduğu İzdivaç programına katılan Caner Toygar taliplerini karşılamaya devam ediyor. Caner Toygar hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle. 

​2003 yılında katıldığı evlilik programında Tulin ile yaşadığı aşk dillere destan olan Caner Toygar yeniden ekranlara döndü. Esra Erol'un programına katılan Caner Toygar pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. 

1 Ocak 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.
Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin'e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.
2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve "Naber Fıstık" isimli albümü çıkarmıştır.
Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir'de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.
FİLMLERİ VE DİZİLERİ
2016- LANETLİ ANAHTAR (Cinci)
2009- ÇİÇEKCİ KIZ (Bar Koruması)
2005- KAYNANA SEMRA (Caner)

Esra Erol’un sunumu ile ekranlara gelen izdivaç programına katılarak yıllar sonra yeniden taliplerini aramaya başlayan Caner Toygar, programda kriterlerini sıraladığı esnada geçmiş yıllarda kafasında bardak kırdığını hatırlatan gelin adayı Bahar hanıma çıkıştı.

Çok sinirlenen Caner, bu konuda çok hassas olduğunu ve konuşulmasından dolayı rahatsız olduğunu ifade etti.

Bir döneme damga vuran 'Benimle Evlenir misin?' programı ile ünlenen ve bir döneme damga vuran Caner Toygar, şimdilerde Esra Erol'un izdivaç programında evlenmek için talibini arıyor.

İSTANBUL'DA YAŞAMAK İSTEMİYOR

Programın son yayınlanan bölümünde kendisi için gelecek gelin adaylarına mesajlar veren Caner, İstanbul'da yaşamak istemediğini belirterek "Akdeniz ya da Ege'de yaşamak istiyorum" dedi.

BARDAK HAREKETİNE ÇOK KIZDI

Ancak aradığı gelin adayı için kriterlerini sıraladığı esnada stüdyodaki gelin adaylarından birinin kafasında bardak kırdığı olayı hatırlatması üzerine Caner çok sinirlendi. Gelin adayını sert bir dille uyaran Caner, "Onu bana hatırlatmayın" dedi.

esra erol caner berke aşkı berke canere dönecek mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü