Caner Esra Erol'da neden yok? Programdan ayrıldı mı?

Caner Esra Erol'da neden yok? Programdan ayrıldı mı?

Caner bugün canlı yayında ekranlarda yok. Esra Erol 'la isimli evlendirme programında sezon başında ekranlarda boy gösteren Caner büyük tartışmalara neden olmuştu. Reyting malzemesi olduğu konuşulmuştu ve yeni yılın ilk yayınından itibaren ekranlarda olmayınca akıllara bu soru geldi.

Caner Esra Erol'da neden yok? Programdan ayrıldı mı?

 ATV ekranlarında yayınlanan evlendirme programında boy gösteren müzmin bekar Caner Toygar evlenmek için geldiği programda bir süredir en çok konuşulan isim olmuştu. Caner programı bıraktığını sosyal medya hesabından duyurdu ama o paylaşımı yeniden kaldırdı.

Caner Esra Erol'dan ayrılıyor mu? Yıllar önce yine bir evlilik programı ile gündem oluşturmuştu. Yıllar sonra yaşadığı acılardan sonra yeniden bir evlendirme programına katıldı. Berke isimli gelin adayı ile büyük aşk yaşamış sonrasında ise ayrılmışlardı. Caner Toygar 'ın yarışma katılmasının bir reklam anlaşması sözleşme olduğu iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde Caner Toygar yaptığı bir paylaşım ile programdan ayrıldığını ilan etti ama bu paylaşım yeniden kaldırıldı peki Caner programdan ayrılacak mı yoksa devam mı edecek merak konusu oldu. 

Esra Erol'da en çok konuşulan çiftlerinden olan Berke ve Caner aşkında son durum nedir şimdiden merak konusu oldu. Caner bir gün öncesinde yayına tek başına çıkıp ayrıldıklarını açıkladı. Dün ise Berke'de canlı yayına çıktı ama gerginlik arttı. 

Esra Erol izdivaç programına katılan Caner aşkını yıllar önce Tülin'de aramıştı bu sezonda da eşini Esra ERol'da bulmaya geldi. Berke isimli gelin adayı ile birlikte bir yola çıktılar ama büyük sıkıntı yaşamaya başladılar. Berke Caner'in arkasında dururken Caner Çarşamba günü canlı yayında şok eden bir iddia ile gündeme geldi. Berke Caner'in iddiasıyla Ali Mete'yi aratırmış ve Caner bu durumu öğrenince kıskançlık krizine girdi.

berke ile caner barıştı mı ile ilgili görsel sonucu

Geçtiğimiz günlerde aileleri tanışan ve evliliğe doğru adım attıklarını ifade eden Caner Berke çifti, zor günler yaşıyor. Yayına yanlız katılan Caner sabah beraber kahvaltı yapmak için buluştuklarını telefonunun şarjı bitince Berkenin telefonunu almak zorunda kalmış, telefonun internette gezinme geçmişinde locadan bir arkadaşın adını araştırdığını görmüş. Duruma çok sinirlenen Caner bu durumu kabullenemeyeceğini bu ilişkinin kesinlikle bittiğini ve dönüşü olmadığını ifade etti.

berke ile caner barıştı mı ile ilgili görsel sonucu

 

CANER KİMDİR?

2003 yılında katıldığı evlilik programında Tulin ile yaşadığı aşk dillere destan olan Caner Toygar yeniden ekranlara döndü. Esra Erol'un programına katılan Caner Toygar pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. 

1 Ocak 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.
Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin'e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.
2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve "Naber Fıstık" isimli albümü çıkarmıştır.
Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir'de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.
FİLMLERİ VE DİZİLERİ
2016- LANETLİ ANAHTAR (Cinci)
2009- ÇİÇEKCİ KIZ (Bar Koruması)
2005- KAYNANA SEMRA (Caner)

Esra Erol’un sunumu ile ekranlara gelen izdivaç programına katılarak yıllar sonra yeniden taliplerini aramaya başlayan Caner Toygar, programda kriterlerini sıraladığı esnada geçmiş yıllarda kafasında bardak kırdığını hatırlatan gelin adayı Bahar hanıma çıkıştı.
 

Çok sinirlenen Caner, bu konuda çok hassas olduğunu ve konuşulmasından dolayı rahatsız olduğunu ifade etti.

Bir döneme damga vuran 'Benimle Evlenir misin?' programı ile ünlenen ve bir döneme damga vuran Caner Toygar, şimdilerde Esra Erol'un izdivaç programında evlenmek için talibini arıyor.

İSTANBUL'DA YAŞAMAK İSTEMİYOR

Programın son yayınlanan bölümünde kendisi için gelecek gelin adaylarına mesajlar veren Caner, İstanbul'da yaşamak istemediğini belirterek "Akdeniz ya da Ege'de yaşamak istiyorum" dedi.

BARDAK HAREKETİNE ÇOK KIZDI

Ancak aradığı gelin adayı için kriterlerini sıraladığı esnada stüdyodaki gelin adaylarından birinin kafasında bardak kırdığı olayı hatırlatması üzerine Caner çok sinirlendi. Gelin adayını sert bir dille uyaran Caner, "Onu bana hatırlatmayın" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü