Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın evlilik tarihi kesinleşti!

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın evlilik tarihi kesinleşti!

Asena Erkin'den boşandıktan sonra aşkı Şükran Ovalı'da bulan Caner Erkin düğün için gün sayıyor. Bir süredir birlikte olan Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın 2 Ocak tarihinde İtalya'da evlenecekleri gündeme gelmişti. Aile bireylerinin vize işlemlerinin yetişmemesi üzerine sevgililer nikah tarihini erteledi. Fakat Caner Erkin sevgilisinin üzülmesine dayanamayarak işlemleri daha da hızlandırdı.

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın evlilik tarihi kesinleşti!

Şükran Ovalı ile Beşiktaşlı Caner Erkin, 2 Ocak 2017'de İtalya'da gerçekleşmesi planlanan nikahı aile bireylerinin vize işlemlerinin yetişmemesi üzerine ileri bir tarihe ertelemişti.

 Nikah tarihleri kesinleşti Düğüne katılacak davetli sayısında da anlaşmazlık yaşayan ikili, pürüzleri gideremeyince "İki ayağımız bir pabuca girmesin" diyerek nikahı iptal etti.

Nikah tarihleri kesinleşti Roma'daki nikah için uçak ve otel rezervasyonlarını da yapan Beşiktaşlı yıldız, yaşanan aksaklıklar yüzünden aşkının üzülmesine daha fazla dayanamadı. Bunun üzerine Erkin, tüm sorunları gidermek için işlemleri hızlandırdı.

caner erkin şükran ovalı evlilik tarihi kesinleşti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hasret     0000-00-00 Mutluluklar dileriz
poyraz karayel     0000-00-00 caner abi nasıl sın bn poyraz karayel nasıl sın ALLAH MESUT ETSİN EVLENMİSİN BJK DE Mİ OYNUYORSUN DEMİ SNİ HR ZMAN İZLYORM GULE GULE CANER ABİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü