Caner Çalışır kimdir ne iş yapar sağlık durumu merak ediliyor

Caner Çalışır kimdir ne iş yapar sağlık durumu merak ediliyor

Sosyal medya'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Caner Çalışır'ın son durumu hakkında ki açıklamayı yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz verdi.Kerimcan Durmaz yaptığı açıklamada arkadaşının sağlık durumunun iyiye gittiğini hayati tehlikeyi henüz atlatamadığını duyurdu.

Caner Çalışır kimdir ne iş yapar sağlık durumu merak ediliyor

Sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi bulunan ve çok sayıda ünlü tarafından tanınan Caner Çalışır'ın bugün yoğun bakıma kaldırıldığı haberi geldi. Ünlülerin sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla hastaneye kaldırıldığı haberi gelen Caner Çalışır ile ilgili ilk resmi açıklama yattığı hastaneden geldi:

 

CANER ÇALIŞIR İLE İLGİLİ İLK AÇIKLAMA
 

Caner Çalışır'ın ilk müdahalesi acil serviste yapılmıştır. Kalp yetmezliği, dilate kaardiyomiyopati ve çoklu organ yetmezliğinin izlenmesi üzerine hastamız yoğun bakım ünitesine alınmıştır. Hastamızın durumunun düne göre daha iyi olduğu gözlenmiştir. Ancak hayati riski devam etmektedir"

CANER ÇALIŞIR İLE İLGİLİ SOSYAL MEDYADAN YAPILAN PAYLAŞIMLAR

 

 

Keremican Durmaz takipçilerine Caner'in son durumunu paylaştı:

"Caner'im kağıt kalem isteyip "ablan star" yazmış. Dün olduğundan daha iyi. Az önce gördüm çok daha iyiydi. Allah dualarımızı kabul etti. Herkese çok teşekkür ederim. Dualarını eksik etmeyin, Allah'tan ümit kesilmez. Bizi bırakmayacak inşallah."

Demet Akalın 

 

"O kadar uzuldumki

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü