Candaroğlu Ural Bey nasıl öldü, idam edildi mi?

Candaroğlu Ural Bey nasıl öldü, idam edildi mi?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Ural'ın ölümü gerçekleşecek diye beklenirken bir anda Candar'ın ölümü ile infaz ertelendi.

Candaroğlu Ural Bey nasıl öldü, idam edildi mi?

Diriliş Ertuğrul dizisi TRT1 ekranlarında heyecanla izlenirken geçtiğimiz hafta Candar Bey’in büyük oğlu Ural Bey pazara giden Halime Hatun ve Aslıhan Hatun’u kaçırtmıştı.Daha sonra da Köpek Saadettin’in emri ile Ertuğrul’a yakın olmak için Onun Halime Hatun ve Aslıhan Hatun’u kurtarmasına yardımcı olmuş ve güvenini kazanmıştır.

Ancak son olarak Karacahisar Tekfur’u süikasti ve yaptığı diğer tüm kötülükleri isbat eden Ertuğrul Ural’ı mahkemeye çıkartır ve Saadettin Köpek ile Vasillius’un çabalarına rağmen Sultan Alaaddin’den talep ettiği kadının kararı üzerine infaz emrini yerine getirmek üzere görevlendirilir.

Ural’ın yaptığı suçlara kadı kanaat getirmiş ve Gökçen Hatun ile Ural’ın infazına karar vermiş, Ertuğrul’un fikri sorulduğunda da Ertuğrul Alp’lerinin kanlarına karşılık Ural’ın kanını istemiş ve Kadı da bunun üzerine Ural’ın idam edilmesine karar vermiştir.

İnfaz emri Emir Saadettin’e verilmiş olsa Saadettin bu emri yerine getiremeyince Ertuğrul Pazar yerinde Ural’ın kellesini gövdesinden ayırarak infaz edecektir.Bakalım Ural gerçekten ölecek mi? diziden ayrılacak mı? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Ertuğrul Candaroğulları İle Savaşacak Mı?

Ertuğrul Bey Amanda’yı konuşturamadan Amanda Ural Bey tarafından öldürülecek ve şimdilik savaş çıkmayacak. Ancak Ertuğrul bu gidişle Ural Beyi öldürecek gibi. Sizce Candaroğulları ile Ertuğrul arasında savaş çıkacak mı? Neler Olacak?

ertugrul-ural-beyi-oldurecek-mi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü