Candaroğlu Aslıhan Sadettin Köpek ile evlendi mi merak ediliyor!

Candaroğlu Aslıhan Sadettin Köpek ile evlendi mi merak ediliyor!

Diriliş Ertuğrul 'da Candaroğullarının güzeller güzeli kızı Aslıhan 'ın gönlü Ertuğrul Gazi'ye düşmüştür ama Ertuğrul Gazi eşine bunu ihanet olarak algılar ve evlenmez bu durum iki oba arasında gerilimi yükseltir. Aslıhan Hatun ise intikam için çok daha güçlü olmak için Sadettin Köpek iel evlenmeyi kabul eder. Peki tarihte Aslıhan Hatun hain olan Sadettin Köpek ile evlendi mi merak ediliyor.

Candaroğlu Aslıhan Sadettin Köpek ile evlendi mi merak ediliyor!

Emir Sadettin Köpek her dönemde olduğu gibi Selçuklu döneminin haini olarak tarihe geçmiş isim oldu. Çavdaroğlu Aslıhan 'ın Ertuğrul Gazi'ye olan ilgisi ve Candar Bey'in isteği üzerine evlendirilmek istendi ama Ertuğrul Gazi eşine ihanet etmeyince tüm dengeler bozuldu. 

Çavdaroğlu 'nun gözünden sakındığı güzeller güzel Aslıhan'ın gönlü her zaman için Ertuğrul'dan yanaydı ama Ertuğrul karısına olan sadakatından dolayı bu teklifi kabul etmedi. Bu durum iki oba arasında gerilime neden oldu. Peki Aslıhan Hatun Sadettin Köpek ile evlendi mi merak ediliyor

Candaroğlu 'nun güzeller güzeli kızı Aslıhan Hatun oldukça yiğit bir hatundur. Ertuğrul ile evlenme hayalleri kuran Aslıhan Hatun sonrasında büyük hayal kırıklığı yaşadı. Bu durum iki oba arasında büyük gerilime neden olmuştu. Sonrasında göz yaşları eşliğinde Emir Hazretleri ile evliliği kabul etmiştir. 

Tarihte Aslıhan Hatun Emir Saddetin ile evlenecek mi merak konusu oldu. Önce Ertuğrul Gazi ile evlenmek için heveslendi ama Ertuğrul obasına rağmen karısına bunu yapamadı. Ertuğrul Gazi ile evlenmeyen Aslıhan Emir Saddetin ile evlenecek mi merak ediliyor.

aslıhan hatun kimdir ile ilgili görsel sonucu


GÜLSİM ALİ İLHAN KİMDİR
Diriliş Ertuğrul dizisine yeni katılan ve Candar beyin kızı olan güzel oyuncu Gülsim Ali İlhan 1993 yılında Bulgaristan da doğdu. Güzelliği ve oyunculuk performansı ile oldukça merak edilen oyuncular arasında olan Gülsim Ali İlhan, Bulgaristan doğumlu ve 23 yaşındadır. Ayrıca tescilli bir güzel olan Gülsüm Ali, Bulgaristan’da düzenlenen güzellik yarışmasında birinci seçilmiştir. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu Gülsüm Ali İlhan Balkanlarda yaşayan Türk bir ailenin kızıdır. 

Son olarak hanım Köylü dizisinde canlandırdığı İlkgün karakteri ile oldukça beğeni toplayan başarılı oyuncu Gülsüm Ali, daha önce de Son Yaz Balkanlar dizisinde ayrıca Seddülbahir 32 Saat dizisindeki hemşire rolünde oynamıştır. Şimdi ise Diriliş Ertuğrul dizisi ile ekranlarda olan Gülsim Ali Aslıhan karakterini canlandırmaktadır.

Gülsüm Ali Yaşı: 23
Gülsüm Ali Boyu: 1,72 
Gülsüm Ali Kilosu: 54

Gülsüm Ali Oynadığı Diziler 
Seddülbahir 32 Saat 
Son Yaz Balkanlar 
Hanım Köylü
Diriliş Ertuğrul

aslıhan hatun kimdir ile ilgili görsel sonucu

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü